fbpx

Co mówią o mnie moi klienci

288

Kupowaliśmy mieszkanie od dewelopera i pan Wojtek pomagał nam załatwić kredyt. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy i polecamy Go znajomym.

Monika i Tomasz Skubida
287

Pan Wojtek pomagał nam w procesie ubiegania o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Dzięki jego wiedzy i zaangażowaniu cały proces przebiegł bardzo sprawnie. Pan Wojtek jest osobą bardzo profesjonalną i rzeczową, z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi.

Monika i Michał Komadowie
286

Wojtek pomógł nam sprawnie przejść przez wybór kredytu na zakup mieszkania i związane z tym formalności. Polecamy.

Anna i Igor Włoch
285

Brat mi polecił pana Wojtka jako dobrego specjalistę od kredytów. Po pierwszym spotkaniu i weryfikacji mojej zdolności kredytowej przez kilka miesięcy szukałem odpowiedniego mieszkania . Kiedy pojawiały się pytania dotyczące finansowania któregoś ze znalezionych mieszkań, zawsze mogłem liczyć na pomoc pan Wojtka. W końcu znalazłem właściwe mieszkanie i wtedy sprawnie załatwiliśmy sprawę kredytu do końca. Polecam usługi pana Wojtka.

Tomasz Kaczmarski
284

Przy wyborze oferty kredytu na mieszkanie współpracowałem z panem Wojtkiem. Współpraca zakończona sukcesem. Mogę polecić jego usługi.

Dawid Raczyński
283

Wojtek uświadomił nam, że można przenieść kredyt hipoteczny do innego banku, dostać lepszą od obecnej ofertę i mieć niższą ratę. Postąpiliśmy zgodnie z jego wskazówkami i faktycznie działa:-) Polecamy.

Karolina i Jarek Kijewscy
282

Trafiliśmy na Pana Wojciecha dzięki wyszukiwarce internetowej i byliśmy zaskoczeni, że doradca może mieć tyle ocen pozytywnych. Pełen profesjonalizm oraz chęć odpowiedzi na wszystkie pytania i niejasności sprawiły, że proces kredytowy stał się czytelny i mogliśmy podjąć dobrą decyzję.
Serdecznie polecamy usługi Pana Wojciecha Lankoffa.

Paweł Cieniek i Kamila Kmieć
281

Serdecznie polecamy usługi Pana Wojtka wszystkim starającym się o kredyt. Posiada on obszerną wiedzę i zna procedury banków, wie gdzie złożyć wniosek oraz jakie są realne szanse na otrzymanie kredytu. Profesjonalne podejście, błyskawiczna reakcja w razie pytań lub wątpliwości przyczyniły się do tego, że mimo wielu formalności i stopnia skomplikowania procesu udało się nam otrzymać kredyt na budowę domu. Na pewno zdecydowalibyśmy się na współpracę z Panem Wojtkiem jeszcze raz. Polecamy !

Kinga Jachimowska-Kusik i Łukasz Kusik
280

Pan Wojtek pomógł nam przy wyborze i formalnościach związanych z uzyskaniem kredytu na budowę domu. Mieliśmy stały kontakt, a współpraca przebiegała bez zarzutów. Dzięki rzetelnej pracy oraz zaangażowaniu Pana Wojtka uzyskaliśmy kredyt zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Mając na względzie powyższe polecamy współpracę.

Barbara i Łukasz Orzechowscy
279

Załatwiłem kredyt na mieszkanie z pomocą pana Wojtka. Polecam jego
usługi, bo na każdym etapie transakcji mogłem liczyć na pomoc w sprawach dotyczących kredytu, jak i formalności związanych z zakupem mieszkania.

Mateusz Król
278

Kontakt do pana Wojtka dał nam znajomy, kiedy dowiedział się, że planujemy wziąć kredyt na mieszkanie. Skorzystaliśmy z pomocy pana Wojtka przy wyborze banku i załatwianiu spraw związanych z kredytem. Gorąco polecamy i dziękujemy za pomoc!

Kasia i Karol Chytrzyńscy
277

Wojtek Lankoff jest ekspertem w dziedzinie kredytów. Jest więcej niż ekspertem – jest fachowcem przez duże F, profesjonalistą w najlepszym tego słowa znaczeniu. Wspiera, pomaga, doradza i angażuje się w sprawę klienta. Mnie pomógł znacznie bardziej niż wynikałoby to z jego obowiązku, czy profesji. Dzięki jego pomocy, wiedzy i doświadczeniu otrzymałem kredyt na zakup wyjątkowego mieszkania. Wojtek jest po prostu najlepszy!

Karol Kaczmarski
276

Pan Wojtek został nam polecony jako specjalista od kredytów hipotecznych. Dzięki współpracy z Nim uzyskaliśmy kredyt i możemy budować dalej. Polecamy za fachową pomoc w obsłudze jak i dyspozycyjność.

Ilona i Michał Gogolewscy
275

Z usług Wojtka Lankoffa pierwszy raz mieliśmy okazję skorzystać w 2011 roku. Kredyt hipoteczny, zakup pierwszego mieszkania. Dzięki jego profesjonalnemu podejściu i ogromnej wiedzy z zakresu finansów wszystko się udało.
Kiedy po 9 latach chcieliśmy zmienić mieszkanie nawet nie szukaliśmy innej osoby, która pomogła by nam z kredytem. Od raz zwróciliśmy się o pomoc do Wojtka. Podobnie jak w 2011 roku dzięki jego zaangażowaniu wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Dostaliśmy kredyt i udało nam się zmienić mieszkanie.
O jego bardzo profesjonalnym i życzliwym podejściu mieliśmy okazję przekonać się raz jeszcze, w tym roku. Zadzwonił do nas w marcu i zaoferował pomoc w zmianie na kredyt hipoteczny ze stałym oprocentowaniem. Z perspektywy czasu myślę, że to była najlepsza decyzja i pokazała nam, że na Wojtka można liczyć zawsze, nie tylko kiedy jesteś zainteresowany wzięciem kredytu.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Wojtka Lankoffa wszystkim. Na pewno to będzie bardzo dobra decyzja.

Jakub Skorupa
274

Pan Wojtek pomógł nam znaleźć bank, który udzielił kredytu na rozbudowę naszego domu. Polecam, bo mimo wielu przeszkód formalnych stawianych przez banki, znalazł dla nas odpowiednie rozwiązanie.

Mateusz Zawadzki
273

Pan Wojtek pomógł mi wprowadzić w życie mój plan związany z finansowaniem zakupu mieszkania. Pomógł dobrać tak kredyt, aby wpłaty własne były przemieszane z wpłatami z banku, dzięki czemu koszt kredytu bardzo się zmniejszył. Starał się też trzymać rękę na pulsie do samej wypłaty kredytu, bo kiedy nieoczekiwanie bank wstrzymał wypłatę transzy, pan Wojtek znalazł rozwiązanie, które rozwiązało problem 🙂 Polecam.

Maciej Brożyna
272

Mieliśmy bardzo mało czasu na dokonanie transakcji pomiędzy sprzedażą działki a zakupem mieszkania. Było sporo wątpliwości a nawet ryzyka czy uda nam się połączyć wszystkie operacje pomiędzy zaliczkowaniem a oczekiwaniem na przyznanie kredytu. Dodatkowo istniała jeszcze presja niemalże natychmiastowej przeprowadzki a co za tym idzie remontu mieszkania w bardzo krótkim czasie. Na dodatek nie stało ono puste bo zamieszkiwali tam najemcy. Liczył się każdy dzień. Trafiliśmy na Panią Monikę i Pana Wojciecha, przeprowadzili nas przez cały, trudny proces począwszy od kontaktu z właścicielem, który mieszkał poza Kielcami, z najemcami jak również z uzyskaniem kredytu.
Z czystym sumieniem możemy polecić usługi Państwa Lankoff, dzięki ich wiedzy i doświadczeniu jak również otwartości i umiejętności współpracy z ludźmi, oszczędziło nam to sporo stresu a przede wszystkim czasu co w naszym przypadku miało ogromne znaczenie.
Pan Wojciech wykazał się ogromnym profesjonalizmem podczas załatwiania wszystkich formalności , był przez cały czas w ciągłym kontakcie z nami i znalazł najkorzystniejszą opcję kredytowania w tych niełatwych i niepewnych czasach.

Marek Gawęcki i Agnieszka Łuczkiewicz
271

Korzystaliśmy z pomocy pana Wojtka przy kredycie hipotecznym. Możemy polecić jego usługi.

Aneta i Szymon Bródka
270

Załatwialiśmy kredyt na zakup mieszkania w dość nieprzyjaznym czasie, kiedy rosły stopy kredytowe i zmieniały się zasady liczenia zdolności kredytowej. Dzięki pomocy pana Wojtka ominęliśmy jednak wszystkie przeszkody, które pojawiły się podczas załatwiania kredytu. Polecamy.

Sylwia i Wiktor Madej
269

Miałam przyjemność korzystać z pomocy Pana Wojciecha przy pozyskiwaniu kredytu hipotecznego i zdecydowanie polecam jego usługi! Pan Wojciech cechuje się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą oraz nieskończoną cierpliwością w rozwiewaniu wszelkich wątpliwości. Cały proces przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Pan Wojciech pomógł mi przygotować stosowne dokumenty, wybrać najlepszą ofertę i przeprowadził mnie przez wszystkie formalności. Dodatkowo przemiłe usposobienie Pana Wojciecha dodawało otuchy w tym stresującym okresie ubiegania się o kredyt 🙂 Serdecznie polecam współpracę z Panem Wojtkiem!

Katarzyna Bielecka
268

Korzystaliśmy z usług Pana Wojciecha. Z całego serca mogę polecić każdemu kto zastanawia się nad wyborem doradcy. Cały proces przeprowadzony profesjonalnie w każdym szczególe. Na wszystkie nurtujące nas pytania otrzymaliśmy odpowiedzi. Dodatkowo duży plus za bardzo dobry kontakt. Pozdrawiam i polecam.

Sebastian Klonowski
267

Bardzo dobry kontakt i profesjonalne podejście do pracy co pozwoliło na szybkie osiągniecie celu. Pomoc w niezrozumiałych kwestiach oraz ze wszystkimi formalnościami.

Anna Goliszek
266

Korzystałem z usług pana Wojtka w zakresie kredytów hipotecznych. Pan Wojtek przekazał mi wszystkie niezbędne informacje i wskazał szczegóły różnych ofert bankowych, dzięki czemu łatwiej było je porównać. Zawsze był dostępny pod telefonem oraz kiedy trzeba było – został chwilę po godzinach pracy. Skontaktował się również z deweloperem i nie musiałem w to ingerować. Gorąco Polecam!

Kamil Pocheć
265

Trafiliśmy do pana Wojtka trochę przez przypadek, ale zdecydowaliśmy się skorzystać z jego pomocy przy kredycie na zakup mieszkania. Dzięki temu bez problemu wybraliśmy dwa banki, do których złożyliśmy wnioski, porównaliśmy ich oferty i podpisaliśmy umowę kredytową. Polecamy.

Anna i Szczepan Jarząbek
264

Polecam Państwu współpracę z doradcą kredytowym Panem Wojciechem Lankoffem.
Mieliśmy przyjemność poznać Pana Wojciecha na przełomie 2021/2022roku i nawiązać z nim współpracę odnośnie doboru kredytu.
Rzetelne podejście do tematu, szybkie rozwiązanie sprawy.
W całym procesie dostarczone specjalistyczne wsparcie doradcze.
Pan Wojciech cechuje się wysoką kulturą osobistą i dużą wiedzą w zakresie usług finansowych.
Jest bardzo pozytywną osobą otwartą na ludzi.
Wykazuje bardzo duże zaangażowanie od początku do końca,dobierając nam najlepszą ofertę.
Przedstawia sprawę jasno i rzetelnie.
Zdecydowanie oceniamy Pana doradztwo na mocne sześć z plusem.

Ewa i Łukasz Witkowscy
263

Z panem Wojtkiem załatwialiśmy kredyt na zakup mieszkania. I to aż trzy razy. Za każdym razem na koniec wydarzało się coś, co uniemożliwiało podpisanie umowy kredytowej. Za pierwszym razem był to COVID, potem inne przeszkody. W końcu jednak dzięki współpracy z panem Wojtkiem sfinalizowaliśmy zakup mieszkania. Polecamy.

Bożena i Jarosław Bozowscy
262

Kontakt do Pana Wojtka dostaliśmy od znajomych z rekomendacją, że jest to osoba godna polecenia. I tak faktycznie jest. Pełny profesjonalizm, ogromna kultura osobista, zaangażowanie, cierpliwość i chęć pomocy to cechy które wyróżniają Pana Wojciecha. Pomógł nam w załatwieniu kredytu mimo, że nie było to łatwe. Dla nas bardzo ważne było to, że przejął na siebie wszelkie formalności, tłumaczył, wyjaśniał zawiłości bankowych ofert i przez cały czas współpracy „prowadził” nas mówiąc o kolejnych krokach. W naszym przypadku czas odgrywał bardzo ważną rolę i oczywiście nie było z tym najmniejszego problemu. Jeśli szukacie osoby, której możecie zaufać i która da Wam poczucie, że z ogromną starannością zajmie się Waszą sprawą to z całą odpowiedzialnością POLECAMY Pana Wojciecha Lankoffa.

Katarzyna i Mariusz Jasińscy
261

Dzięki pomocy pana Wojtka udało mi się szybko i bezproblemowo uzyskać kredyt hipoteczny. Zdecydowanie polecam.

Michał Granat
260

Pan Wojtek bardzo profesjonalnie pomógł przebrnąć przez oferty banków, cierpliwie wytłumaczył wszelkie wątpliwości co pozwoliło wybrać najlepszą, najbardziej dopasowaną do potrzeb i możliwości ofertę. Złożenie wniosków zarówno wstępnych jak i docelowych oraz wszelkie formalności są dokonywane przez Pana Wojtka co pozwala zaoszczędzić naprawdę mnóstwo czasu! Bardzo dziękuję za profesjonalizm, indywidualne podejście, elastyczność jeśli chodzi o godziny spotkań i cierpliwość. Polecam Pana Wojtka!

Milena Sabat
259

Współpracowałem z panem Wojtkiem, kiedy załatwiałem kredyt na zakup mieszkania. Pan Wojtek podpowiedział mi co zrobić, aby zmniejszyć koszty kredytu, wszystko poszło zgodnie z planem. Polecam jego usługi.

Piotr Ludew
258

Pan Wojciech pomógł w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu hipotecznego. Pomógł dopełnić wszelkich formalności, będąc w stałym kontakcie z klientem. Pan Wojciech jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i wykonuje ją rzetelnie. Polecam!

Paulina Gardyńska
257

Z pomocą pana Wojtka Lankoffa szukaliśmy najlepszej oferty pożyczki hipotecznej. I znaleźliśmy. Polecamy współpracę z panem Wojtkiem.

Dorota i Krzysztof Lech
256

Z czystym sumieniem polecamy pana Wojtka jako doradcę finansowego. Pomógł nam szybko i sprawnie załatwić wszystkie formalności związanych z kredytem hipotecznym. Pan Wojtek jest osobą profesjonalną, rzeczową i kompetentną. Potrafi znaleźć najkorzystniejszą ofertę kredytową pod wymagania i oczekiwania klienta, przedstawiając wszystkie plusy i minusy.

Karolina Kaczorowska i Mateusz Cieszyński
255

Z czystym sumieniem gorąco polecamy Pana Wojtka! Profesjonalnie pomógł wybrać najkorzystniejszą dla nas opcję kredytu, zapewnił wsparcie na każdym etapie aplikacji. Naszym zdaniem najlepszy specjalista w Kielcach!

Kamila Orlińska i Marcin Konopka
254

Dzień dobry a nawet bardzo dobry! Bardzo martwiliśmy się, ponieważ większość doradców nam nic dobrego nie wróżyła… A JEDNAK! ZAUFALIŚMY PANU WOJTKOWI, który wierzył i pomógł nam załatwić kredyt hipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera. Dziękujemy za zaangażowanie, poszukiwanie, ZA CIERPLIWOŚĆ (do nas i do córki, która wypisała mu chyba wszystkie kredki i ołówki w biurze) ponieważ byliśmy dość uciążliwymi klientami. Dziękujemy oczywiście przede wszystkim za ostateczne znalezienie odpowiedniego dla nas rozwiązania, mimo że trwało to kilka miesięcy i wymagało złożenia wniosków kredytowych do kilku banków. Możemy powiedzieć, że jeśli nie drzwiami to oknami, ale Pan Wojtek dotarł do odpowiedniego banku (okazało się sumarycznie, że do najkorzystniejszego) i „zrobił” ten kredyt. DZIĘKI!

Iwona i Mikołaj Wójcik
253

Z pomocy Pana Wojtka korzystałam przy wyborze banku, w celu otrzymania kredytu na zakup mieszkania. Był obecny na wszystkich etapach, od wyboru najlepszej oferty kredytowej, po obecność przy podpisywaniu umowy z bankiem. Szybki kontakt telefoniczny i e-mailowy, sprawił, że cały proces przebiegł bardzo sprawnie, bezproblemowo i bezstresowo. Pan Wojtek to osoba kompetentna, profesjonalna, zaangażowana i skuteczna w działaniu.
Z całą pewnością mogę polecić jego usługi.

Urszula Krakowska
252

Wszystko sprawnie i bezproblemowo, z całego serca polecam usługi Pana Wojciecha. Dzięki fachowemu podejściu wybraliśmy ofertę odpowiadającą mojemu oczekiwaniu.

Patryk Biesaga
251

Jeśli przeraża Was opcja wzięcia kredytu, skompletowania wszystkich dokumentów i wybór najkorzystniejszej oferty banku wśród tylu ofert, jakie dostępne są obecnie na rynku, polecam pana Wojciecha. Miła, fachowa i kompleksowa obsługa. Pomoc na każdym etapie od skompletowania potrzebnych dokumentów,wybranie najkorzystniejszej oferty wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i wyjaśnienie całych procedur do sfinalizowania umowy. Gorąco polecam.
Pełen profesjonalizm.

Anna Molęda
250

Korzystaliśmy z pomocy pana Wojtka z polecenia mamy. Potrzebowaliśmy kredytu na zakup i wykończenie mieszkania od dewelopera. Pan Wojtek jest specjalistą w każdym calu, w sposób rzetelny i profesjonalny przeprowadził nas przez cały proces kredytowy od złożenia wniosku do podpisania umowy. Na każdym kroku mieliśmy poczucie, że osoba kompetentna czuwa nad formalnościami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wyrozumiałość i wsparcie w naszym skomplikowanym przypadku. Mimo, że głównym źródłem naszego dochodu jest branża zagrożona w związku z COVID-19 udało nam się uzyskać niezbędne środki. Szczerze polecamy.

Agnieszka i Michał Kostrzewa
249

Na pana Wojtka trafiliśmy w zasadzie w ciemno, bazując na opiniach znalezionych w internecie. Okazały się one jak najbardziej celne. Nie tylko pomógł nam policzyć na ile możemy sobie pozwolić, przebrnąć przez oferty banków, wybrać te najlepsze i złożyć wnioski, ale również stał na pierwszej linii frontu przez cały okres ich procesowania. Prostował niedopowiedzenia w banku czy u dewelopera, pomagał organizować dokumenty (a jednych i drugich ze względu na nasz niezbyt typowy przypadek było całkiem sporo), przez co my w spokoju mogliśmy skupić się na projekcie naszego nowego lokum, zamiast tracić czas na przepychanki z bankami. Super kontakt przez cały czas, uczciwe i indywidualne podejście, wszystkie informacje na bieżąco, do tego w przyjemnej atmosferze. Pan Wojtek był z nami do samego końca, obecny nawet przy podpisaniu umowy kredytu hipotecznego, gotowy odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. Numeru nie usuwamy, gdy przyjdzie nam do głowy refinansowanie obecnego kredytu, wzięcie drugiego, albo zamiana mieszkania na dom – wiemy do kogo dzwonić.

Dominika i Ernest Bańkowscy
248

Pana Wojtka poleciła nam znajoma. Wspólnie z Panem Wojtkiem porównaliśmy oferty banków i znaleźliśmy odpowiednią dla siebie. Nie tylko zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, ale i pieniędzy. Cały proces ubiegania się o kredyt hipoteczny i zakupu lokum przeszedł sprawnie i na każdym etapie mieliśmy wsparcie osoby kompetentnej. Polecam korzystanie z usług tego Pana.

Agata Słomkiewicz i Krystian Kaczmarczyk
247

Dzięki rekomendacji trafiłem do Pana Wojtka ­– postanowiłem kupić mieszkanie i wziąć na nie kredyt hipoteczny. W trakcie konsultacji Pan Wojtek omówił ze mną szczegóły, które powinienem wziąć pod uwagę. Policzył także jaki kredyt mogę wziąć, aby rata nie przekraczała ustalonej kwoty. Dzięki temu wybrałem mieszkanie, które spełniało moje oczekiwania oraz z pomocą Pana Wojtka otrzymałem kredyt na jego zakup. Z czystym sumieniem polecam Pana Wojciecha Lankoffa!

Konrad Sich
246

Wojtek pomógł nam sprawnie załatwić kredyt. Zadziałał bardzo szybko i od razu skutecznie. Z czystym sercem rekomendujemy jego usługi.

Marzena i Krzysztof Pitula
245

Z pomocą pana Wojtka szybko dostałem kredyt na budowę domu i jestem zadowolony z wybranego banku. Szybko przygotował dokumenty i w sposób prosty i zrozumiały odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania.
Polecam usługi pana Wojtka.

Rafał Czaja
244

Wojciech genialnie przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy. Nie lubię papierologii i wypełniania sterty dokumentów i gdyby nie jego profesjonalna pomoc to po prostu zagubiłbym się w tym i pewnie zrezygnował. Wojtek pyta, słucha i dobiera rozwiązanie dokładnie pod potrzeby klienta. Jego praca to taki garnitur szyty na miarę, a nie masówka od szablonu. To prawdziwy opiekun klienta. Jestem zadowolony i wdzięczny. Dzięki Wielkie!

Krzysztof Łebek
243

Rekomenduję usługi pana Wojtka Lankoffa przy wyborze i finalizacji kredytu hipotecznego.

Przemysław Urbanek
242

Od dłuższego czasu szukaliśmy sposobu, jak sfinansować zakup wybranego przez nas mieszkania. Wydawało się to proste, ale sytuacja prawna mieszkania była taka, że wszystkie banki po kolei odprawiały nas z kwitkiem. Trochę przez przypadek trafiliśmy do pana Wojtka, który problem rozwiązał i znalazł właściwy dla nas bank. Dzięki temu kredyt dostaliśmy i mieszkanie kupiliśmy.

Ewa Maliczyszyn-Siudak i Adam Siudak
241

Koleżanka zasugerowała nam, aby przy kredycie hipotecznym na remont domu skorzystać z pomocy pana Wojtka. Co bardzo ważne, pomocy, konsultacji i doradztwa bezpłatnego !!! Spotkaliśmy się z nim i wspólnie wypracowaliśmy plan działania, który następnie zrealizowaliśmy bez żadnych problemów. Zanim doszło do spotkania z Panem Wojtkiem, wizja zaciągnięcia kredytu i cała procedura z tym związana wydawala nam się bardzo skomplikowana . Gdyby nie osoba Pana Wojtka , jego wiedza i zaangażowanie, pewnie nie zdecydowalibyśmy się na wzięcie kredytu w ogóle. Polecamy współpracę z panem Wojtkiem.

Anna i Grzegorz Tanasiewicz
240

Pan Wojtek po raz kolejny wykazał się pełnym profesjonalizmem! Kolejny kredyt hipoteczny i kolejny raz jesteśmy zadowoleni ze współpracy.
Monitorował i uczestniczył we wszystkich etapach, od wyboru najlepszej oferty kredytowej dla nas, po obecność przy podpisaniu umowy z bankiem.
Polecamy współpracę z Panem Wojtkiem!

Anna i Tomasz Cieślik
239

Kolega polecił nam pana Wojtka jako specjalistę od kredytu na budowę domu. Skorzystaliśmy z jego pomocy. Pan Wojtek ogarnął stosy papierów, wniosków, kosztorysów, następnie złożył komplety dokumentów do wybranych banków. Kredyt załatwiony, a my się budujemy. Polecamy.

Justyna i Michał Łabowscy
238

Znamy Wojtka od wielu lat, jeszcze z czasów szkolnych. Korzystaliśmy z jego usług kilka razy. Zawsze, gdy mieliśmy pytania odnośnie finansów, w tym doradztwa kredytowego, zgłaszaliśmy się do niego, gdyż rzetelnie i profesjonalnie podchodził do tematu i dobierał oferty najlepiej pasujące do naszych oczekiwań. Polecaliśmy Wojtka w swojej rodzinie i również wszyscy byli bardzo zadowoleni usług, co tylko potwierdza, że jest specjalistą w dziedzinie jaką reprezentuje.

Izabela i Jacek Fornalczyk
237

Wojtek podpowiedział mi co zrobić, żeby obniżyć koszty kredytu. Jestem mu bardzo wdzięczny. Polecam.

Wojciech Moskwa
236

Wziąłem jako doradcę kredytowego Pana Wojtka choć na codzień mieszkam w Warszawie i nie żałuję. Wszystko udało się załatwić sprawnie i bez żadnych opóźnień. Pan Wojtek zaproponował mi 3 najlepsze oferty i opowiedział o zaletach każdej z nich. Wziąłem kredyt o większej całkowitej kwocie kredytu od najlepszej oferty bo zależało mi na wcześniejszej bezkosztowej spłacie.
Polecam!

Maciej Lis
235

Wojtek pomógł mi wybrać najlepszą możliwą opcję kredytu gotówkowego, której sama bym nie znalazła. Przygotował ze mną wszystkie wymagane dokumenty, udzielał mi porad i wspierał mnie swoją ogromną wiedzą merytoryczną. Zanim zwróciłam się do Wojtka o pomoc czułam się zagubiona pośród wszystkich ofert kredytu, nie wiedząc na co powinnam zwracać uwagę, na jakie haczyki powinnam uważać. A Wojtek jako prawdziwy specjalista rozjaśnił mi tę drogę:-)

Jola Staniec
234

Zwróciłem się do Wojtka z prośbą o pomoc, kiedy potrzebowałem kredytu gotówkowego na remont domu. Wojtek znalazł dla mnie odpowiednią ofertę, co naprawdę nie było łatwe w czasach pandemii. Towarzyszył mi w całym procesie, od początku do końca, upewniając się że wszystkie formalności są dopełnione prawidłowo po stronie mojej i banku. Polecam wszystkim, którzy szukają najbardziej korzystnego kredytu. W dokonaniu bezpiecznego wyboru nieoceniona jest znajomość rynku bankowego, a Wojtek jest w tej dziedzinie ekspertem.

Emil Piotrowicz
233

Pan Wojtek załatwiał kredyt mojej znajomej, która poleciła go mnie, kiedy dowiedziała się, że również planuję zaciągnąć kredyt na remont. Z jego pomocą wybrałam odpowiedni bank i choć trwało to kilka miesięcy, otrzymałam ostatecznie taki kredyt, jakiego potrzebowałam. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Wojtkiem. Polecam.

Monika Banach
232

Po tym jak zawiedliśmy się na naszym banku, deweloper polecił nam pana Wojtka. Z jego pomocą szybko dostaliśmy kredyt na mieszkanie w oczekiwanej wysokości i teraz czekamy, aż deweloper zakończy budowę, aby wejść z wykończeniem. Polecamy usługi pana Wojtka.

Agata i Piotr Trojak
231

Pan Wojtek pomógł mi z formalnościami przy kredycie gotówkowym, dzięki czemu dostałam kredyt na warunkach, jakie sobie założyłam. Wszelkie formalności przebiegły sprawnie i bezproblemowo. Polecam.

Paulina Wachla
230

Znajomi polecili nam pana Wojtka, więc zanim zaczęliśmy szukać mieszkania umówiliśmy się z nim, żeby porozmawiać o kredycie hipotecznym. Dopiero kiedy ustaliliśmy naszą zdolność kredytową, przyszłą wysokość raty i wszelkie koszty kredytu zaczęliśmy poszukiwania mieszkania. Po podpisaniu umowy rezerwacyjnej wróciliśmy do pana Wojtka, aby wybrać oferty bankowe i złożyć wnioski kredytowe. Dzięki jego pomocy zaoszczędziliśmy sporo czasu i czuliśmy się pewniej mając od kogo dowiedzieć się jak załatwiać kolejne sprawy, od umowy rezerwacyjnej z deweloperem do wypłaty kredytu. Polecamy.

Joanna i Sylwester Gwardyś
229

Współpracowaliśmy z panem Wojtkiem przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Od pierwszego spotkania zwracał naszą uwagę na prawidłową kolejność załatwiania spraw oraz możliwe zagrożenia i ich ewentualne konsekwencje – po to, aby brać je pod uwagę. Kredyt otrzymaliśmy i możemy pana Wojtka polecać dalej.

Magdalena i Paweł Śliwińscy
228

Znajomy skierował mnie do Pana Wojtka Lankoffa, kiedy wspomniałam mu o planowanym zakupie mieszkania. Z jego pomocą wybrałam bank i otrzymałam kredyt. Polecam usługi Pana Wojtka.

Wioleta Podsiadło
227

Wojtek pomagał nam przy załatwieniu kredytu na mieszkanie. Podchodziliśmy do zakupu od dawna i wcześniej kilkukrotnie konsultowaliśmy z Wojtkiem parametry kredytów. Tym razem zdecydowaliśmy się na zakup i wspólnie sprawnie doprowadziliśmy sprawę zakupu do końca mimo, że pojawiło się po drodze kilka przeszkód. Polecamy Wojtka jako specjalistę od kredytów hipotecznych.

Natalia i Szymon Jamioł
226

Z pomocą pana Wojtka załatwiliśmy kredyt na mieszkanie. Polecamy współpracę z panem Wojtkiem. To bardzo solidny i kompetentny doradca kredytowy, profesjonalista w 100%.

Julita i Przemysław Sztąboroscy
225

Z pomocą pana Wojtka szybko dostaliśmy kredyt na mieszkanie. Polecamy.

Paulina i Marcin Sobota
224

Pana Wojtka poleciła znajoma, która jest ekspertką na rynku nieruchomości, aby pomógł mi w wyborze kredytu na zakup domu. Cała operacja trwała kilka miesięcy, bo trzeba było uzupełniać dokumenty nieruchomości. W tym pomogli poleceni przez pana Wojtka specjaliści. Kredyt dostałem. Polecam usługi pana Wojtka.

Sebastian Lelis
223

Znajoma poleciła mi pana Wojtka, kiedy rozmawialiśmy o kredycie na zakup mieszkania. Po pierwszej rozmowie z nim byliśmy już przekonani do współpracy. Pan Wojtek dokładnie wysłuchał co jest dla nas ważne i zaproponował najlepsze rozwiązanie. Wyjaśnił wszelkie niejasności oraz dopilnował wszystkich szczegółów związanych z kredytem. Na bieżąco informował nas o postępie swoich działań i osiąganych celach. Cała operacja zakończyła się pełnym sukcesem. Polecamy!

Justyna i Mateusz Posmyk
222

Polecamy Wojtka jako specjalistę od kredytów na budowę domu. Mimo utrudnień wprowadzonych przez banki po rozpoczęciu pandemii, udało się dzięki zaangażowaniu Wojtka znaleźć bank, który spełnił nasze wymagania dotyczące kredytu. Wojtek przeprowadził nas również przez cały proces kredytowy oszczędzając tym samym czas, który musielibyśmy poświęcić na gromadzenie całej dokumentacji.

Anna i Mariusz Jarosz
221

Już rok minał odkąd z panem Wojtkiem załatwialiśmy kredyt na zakup mieszkania. Był to nasz pierwszy kredyt i byliśmy nieświadomi jak się za to zabrać. Pan Wojtek szczegółowo odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Po szczegółowym wywiadzie dobrał najlepszą dla Nas ofertę. Bardzo dużym plusem byla luźna atmosfera podczas spotkań. Wszystkie spotkania odbywały się w dogodnym czasie dla Nas. Polecamy współpracę z Panem Wojtkiem, którego cechuje profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę.

Anna i Cristian Manuli
220

Wojciech Lankoff pomagał mi w wyborze odpowiedniej oferty kredytu hipotecznego. Pomógł mi porównać szczegóły ofert kredytowych, dzięki czemu wybrałam tę najlepszą dla siebie.

Przeprowadził mnie przez cały proces kredytowy, dzięki czemu zaoszczędziłam czas oraz uniknęłam stresu związanego z gromadzeniem niezbędnych dokumentów.

Agnieszka Stachurska
219

Jako świeżo upieczone małżeństwo, potrzebowaliśmy kredytu na wybrane przez nas mieszkanie. Pan Wojciech pomógł nam przebrnąć przez wszelkie procedury i  przygotować niezbędne dokumenty. Przedstawiając nam oferty banków podkreślał ich wady i zalety, jednocześnie upewniając się, że wszystkie informacje i dane są dla nas zrozumiałe. Na pewno w przyszłości ponownie skorzystamy z pomocy Pana Wojciecha. Szczerze polecamy!

Adriana i Krzysztof Hajdenrajch
218

Po raz kolejny Pan Wojtek pomógł Nam przejść procedury bankowe, dzięki czemu zakup mieszkania był możliwy i bezproblemowy. Wysoki profesjonalizm i elastyczne podejście do klienta. Polecam

Natalia Dąbrowska
217

Pan Wojtek bardzo pomógł mi podczas zakupu mieszkania. Wyjaśnił profesjonalnie, bardzo dokładnie, całą procedurę, wskazał na co mam zwrócić uwagę, a potem pomógł mi wybrać ofertę kredytową dopasowaną do moich możliwości. Był zawsze cierpliwy. Cechuje Go wysoka kultura osobista. Polecam Jego usługi.

Anna Sokołowska-Smołkowska
216

Polecam wszystkim usługi doradcze Pana Wojciecha. Duża kompetencja i co ważniejsze, skuteczność w działaniu. Dziękuję!

Radosław Ozdoba
215

Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Wojtkiem na każdym jej etapie. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i oczywiście skuteczność w działaniu niewątpliwie są Jego zaletą.
Wojtek brał udział w planowaniu budowy naszego domu od kiedy tylko powstał pomysł na tę inwestycję. Trwało to prawie dwa lata. Konsultowaliśmy z nim wiele spraw, m.in. zakup odpowiedniej działki, wybór formy działalności gospodarczej i oczywiście wybór odpowiedniego banku i oferty kredytowej. Wszelkie dokumenty przygotowane na czas jak i omówione szczegółowo. Co ważne, świetny kontakt telefoniczny bądź mailowy. Wszystko po to, aby otrzymać kredyt hipoteczny i zbudować własny dom. Polecamy jego usługi:-)

Justyna i Kamil Jasińscy
214

Już wcześniej braliśmy kilkukrotnie kredyty hipoteczne. Zawsze radziliśmy sobie sami, tym razem jednak bank odmówił nam kredytu z niezrozumiałych dla nas przyczyn. Znajomy polecił nam pana Wojtka, który pomógł rozwiązać problem z kredytem dodając inne cele kredytu i sugerując zmiany w kosztorysie budowy. Kredyt dostaliśmy dość szybko. Pan Wojtek skoordynował również podpisanie umowy kredytowej oraz spotkanie u notariusza, dzięki czemu wszystko przebiegło sprawnie. Możemy spokojnie polecić jego usługi.

Dziękujemy.

Katarzyna i Wojciech Lechowscy
213

Polecę jego usługi każdemu, kto potrzebuje kredytu hipotecznego. Zgłosiłam się do pana Wojtka z zamiarem zakupu mieszkania, a on gładko przeprowadził mnie przez procedury bankowe. Dzisiaj do dewelopera poszła pierwsza transza kredytu, a ja już nie mogę doczekać się mojego mieszkania:-)

Dominika Pyk
212

Korzystaliśmy z usług pana Wojtka przy kredycie na mieszkanie i z czystym sumieniem możemy polecić go innym. Pomocny, rzetelny, rzeczowy, dyspozycyjny- nawet w niedzielę, jeśli wymaga tego sytuacja. Polecamy w 100% !

Karolina i Adam Fiuk
211

Przyjechaliśmy z Buska, aby skorzystać z pomocy pana Wojtka przy kredycie gotówkowym. Wszystko poszło gładko i w planie mamy jego późniejszą zamianę na kredyt hipoteczny. Ponownie skorzystamy z pomocy pana Wojtka. Polecamy jego usługi.

Katarzyna Ściubisz i Piotr Zieliński
210

Pana Wojtka polecił nam kolega. Z jego pomocą załatwiliśmy bezproblemowo kredyt na dom. Bezproblemowo, bo spokojnie wyjechaliśmy na wakacje, a kredyt sam się załatwił. Na pierwszym spotkaniu otrzymaliśmy pełną informację odnośnie najlepszych ofert z banków. Fajne jest to, że Pan Wojtek wysyła wnioski do 3 banków więc nawet jeśli któryś bank odrzuci wniosek to zostają jeszcze pozostałe. Polecamy Wojtka naszym znajomym.

Paulina i Filip Baranowscy
209

Pan Wojtek znalazł podpowiedział nam jak przygotować się do wzięcia kredytu i znalazł dla nas kredyt, który NAPRAWDĘ dopasowany jest do naszego planu budowy domu. Polecamy.

Małgorzata Cuber
208

Z panem Wojtkiem spotykałem się kilkukrotnie w ciągu roku, planując kredyt na dokończenie budowy domu i porównując oferty banków. Kiedy ostatecznie zdecydowałem się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, skorzystałem z jego pomocy. Polecam

Dominik Detka
207

Pełen profesjonalizm, rzetelność i ekspresowy kontakt! Pan Wojtek pomógł mi poprowadzić sprawę kredytu na moje mieszkanie:-), dzięki czemu w ostatniej chwili zdążyłam z kredytem, unikając ograniczeń bankowych spowodowanych COVIDEM. Ponadto, zawsze był do mojej dyspozycji i pomógł skompletować konieczne dokumenty i przeprowadził przez cały proces kredytowy! Polecam jego usługi!

Paulina Dolęga
206

Polecam usługi Pana Wojciecha Lankoffa. Doradca profesjonalny, rzetelny i dokładny. Bardzo dobry kontakt.

Paweł Dziuba
205

Szukaliśmy dobrego doradcy finansowego mając trójkę dzieci i czwarte w drodze na świat. Obawialiśmy się, że w naszej sytuacji finansowej i rodzinnej będzie to niemożliwe. Przyjaciele polecili nam Pana Wojtka Lankoffa, który okazał się być jak „dobry Ojciec-Przyjaciel”, a nade wszystko Specjalista na rynku kredytowym. Wykazał się kreatywnością, pracowitością i nie dał za wygraną. Wywalczył dla nas kredyt poświęcając nam uwagę i czas. Dzięki jego pomocy nasze Wielkie Przedsięwzięcie polegające na sprzedaży jednego mieszkania obciążonego kredytem hipotecznym i równoczesnym zakupie innego na kredyt zakończyło się sukcesem. A nasze dzieci mogą się cieszyć większą przestrzenią do życia i zabawy i działeczką, o której marzyliśmy. Dotąd trudno nam uwierzyć, że „Udało się!” Jesteśmy wdzięczni P. Wojtkowi i szczerze Go Państwu polecamy!

Ewa Witkowicz-Boroń
Wojciech Boroń
204

Szukałam kredytu na zakup mieszkania z możliwością ewentualnie wcześniejszego spłacenia tegoż kredytu. Rozmawiałam z kilkoma osobami, doradcami finansowymi, które proponowały mi różne rozwiązania i oferty bankowe. Wspomagałam się też wiadomościami o kredytach w Internecie. Ostatecznie zaufałam panu Wojtkowi, który znalazł dla mnie najlepsze rozwiązanie i doprowadził sprawę kredytu do pomyślnego końca.

Polecam Pana Wojtka

Lidia Kania
203

Z pomocą Wojtka przez dłuższy czas monitorowaliśmy rynek kredytów hipotecznych, aby wiedzieć jakie są wymagania banków i jakie są ich oferty. Dzięki temu, kiedy trafiła się nam odpowiednia nieruchomość, mogliśmy szybko i sprawnie załatwić kredyt hipoteczny na jej zakup. Polecamy usługi Wojtka.

Agnieszka i Jacek Cisowscy
202

Chciałam wybrać taki kredyt, który będę mogła wcześniej spłacić i który nie będzie mnie zbyt dużo kosztował. Z panem Wojtkiem sprawdziłam różne warianty rozwiązań i spośród kilku, ostatecznie wybrałam najlepszy dla mnie. Pan Wojtek przeprowadził mnie przez procedury bankowe, tak że sam proces „załatwiania” kredytu nie był zbyt trudny. Mogę polecić go osobom, które kupują mieszkanie na kredyt.

Elżbieta Pawlik
201

Kupowaliśmy dom i potrzebowaliśmy kredytu hipotecznego. Pan Wojtek pomógł nam znaleźć odpowiednie rozwiązanie i odpowiedni bank. Dzięki jego wsparciu poradziliśmy sobie z wymaganiami formalnymi banku, oszczędził nam też konieczności załatwiania osobiście spraw i wielokrotnych związanych z tym wyjazdów poza miejsce zamieszkania. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Polecamy.

Katarzyna i Marcin Krzystanek
200

Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Wojciecha Lankoff jako profesjonalnego i idealnego specjalistę od kredytów hipotecznych. Pan Wojciech jest osobą sumienną i bardzo zaangażowaną w sprawy Klienta i wykazał się dużym doświadczeniem we współpracy z bankami. Pomimo tego, że mój przypadek był bardzo trudny, a szansa na kredyt niewielka, udało nam się wywalczyć tak potrzebny kredyt. Dziś zdaję sobie sprawę, że bez pomocy Pana Wojciecha nie udało by mi się uzyskać kredytu, a tym samym zrealizować wymarzonej inwestycji.

Krystyna Komorowska
199

Pan Wojtek załatwiał nam kredyt na zakup działki. Wspólnie z nim rozważyliśmy różne warianty finansowania zakupu i wybraliśmy rozwiązanie, które uwzględnia wszystkie nasze potrzeby, oczekiwania i przyszłe plany. Dzięki współpracy z panem Wojtkiem wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas ofertę kredytu hipotecznego. Pomógł nam również w dopełnieniu wszystkich formalności kredytowych. Profesjonalny, fachowy, rzetelny. Polecamy współpracę z panem Wojtkiem.

Kornelia Banasik i Marcin Kozłowski
198

Po dwóch nieudanych próbach z innymi doradcami od kredytów hipotecznych, od znajomego dostaliśmy kontakt do Pana Wojtka. To był strzał w dziesiątkę! Znaleźliśmy mieszkanie wedle naszych oczekiwań. Pan Wojtek zrobił kalkulację, przestawił najlepsze dla nas oferty kredytowe. Jest osobą z ogromnym doświadczeniem. Cierpliwie odpowiadał na nasze wszystkie pytania. Działa od razu- nie odkłada niczego na później. Pan Wojtkowi można w pełni zaufać! Załatwił za nas większość spraw, a przede wszystkim wszelką dokumentację z deweloperem. Nie tylko mogliśmy doradzić się w kwestii zaciągniętego kredytu, ale służył pomocą również podczas całego procesu nabycia nieruchomości. Jeśli ktoś szuka naprawdę profesjonalnego podejścia, nie ma się nad czym zastanawiać- Pan Wojtek jest właśnie taką osobą. Będziemy polecać każdemu znajomemu.

Karolina i Krystian Sochaccy
197

Do pana Wojtka trafiliśmy z polecenia. Dzięki niemu otrzymaliśmy w szybkim czasie kredyt na zakup mieszkania. Pan Wojtek zajął się całym procesem kredytowania i wszelkimi formalnościami z nim związanymi od momentu wyboru oferty kredytu aż do momentu podpisania umowy kredytowej.
Panu Wojtkowi bardzo dziękujemy za pomoc, poświęcony czas oraz cierpliwość w wyjaśnianiu procesu planowanych nadpłat kredytu. Serdecznie dziękujemy i szczerze polecamy.

Katarzyna i Paweł Chmielewscy
196

Dzięki podpowiedzi pana Wojtka skorzystaliśmy z promocji bankowej, której w ogóle nie braliśmy pod uwagę. Dzięki temu potrzebny nam kredyt hipoteczny dostaliśmy taniej. Do pana Wojtka trafiliśmy z polecenia i sami dalej będziemy go polecać.

Anita i Michał Bugajni
195

Przy zakupie mieszkania od dewelopera wsparliśmy się kredytem. Pan Wojtek pomógł nam dostać dofinansowanie MDM, wybrał odpowiednie banki i przeprowadził gładko przez cały proces kredytowy. Polecamy go jako specjalistę od kredytów hipotecznych.

Anna Lachowska-Szymczyk, stomatolog protetyk
Bartłomiej Szymczyk, ekonomista, biznesmen 🙂
194

Razem z żoną staraliśmy się o kredyt hipoteczny na kupno mieszkania. Pan Wojtek profesjonalnie przeprowadził nas przez wszystkie formalności dzięki czemu nie było to tak bolesne przeżycie na jakie się zanosiło. Szczerze polecamy.

Kamila i Łukasz Biało
193

Niechętnie podchodziliśmy do brania kredytu, bo wcześniej długo wierzyliśmy, że uda nam się wybudować dom bez pożyczania pieniędzy. Kiedy jednak podjęliśmy decyzję, że jednak bierzemy kredyt to zwróciliśmy się do p. Wojtka, bo znając go mieliśmy przekonanie, że dobrze nam podpowie jak i w jakim banku zaciągnąć kredyt. Trochę to trwało, bo nie chodziło o najszybszy kredyt tylko o najlepszy, ale w końcu umowa kredytowa podpisana, pieniądze są na czas i czekają w banku, aż ich będziemy potrzebować. A budowa ruszyła. Polecamy Wojtka Lankoffa, jako specjalistę od kredytów hipotecznych na budowę domu.

Agnieszka i Piotr Więckowscy
192

Pan Wojtek towarzyszył mi w doborze kredytu hipotecznego. Bardzo zależało mi na szybkiej realizacji kredytu oraz konkretnych warunkach dopasowanych do moich możliwości. Wszystko zostało załatwione w ekspresowym tempie na bardzo korzystnych warunkach. Zdecydowanie każdemu polecam usługi Pana Wojtka, a ja na pewno spotkam się z nim przy realizacji kolejnych inwestycji.

Dominik Szumski
191

Specjalista od kredytów, którego bez wahania polecilibyśmy najbliższej osobie z rodziny – rzetelny, konkretny i przede wszystkim działający w dobrze pojętym interesie klienta. Działa szybko i skutecznie, potrafi podpowiedzieć korzystne rozwiązanie nawet w trudnych przypadkach – człowiek godny zaufania!

Michał i Olga Majewscy
190

Pan Wojtek pokazał mi możliwości zakupu mieszkania z kredytu MDM wspieranego przez Państwo Polskie, z czego skorzystaliśmy. Pomógł wybrać odpowiednie banki oraz negocjował warunki kredytu. Ostatecznie wybraliśmy najlepszą i dopasowaną do naszych potrzeb ofertę. Polecam jego usługi.

Marek Wesołowski
189

Prowadzę działalność gospodarczą, którą okresowo zawieszam. Utrudnia to uzyskanie kredytu hipotecznego. Kiedy postanowiłem kupić mieszkanie, pan Wojtek pomógł mi wybrać banki akceptujące moją sytuację i zwrócił uwagę na kryteria formalne, jakie przyjmują. Dzięki temu mogłem je spełnić i bez problemu dostałem taki kredyt, jakiego potrzebowałem. Polecam usługi pana Wojtka.

Kamil Jargot
188

Kiedy poszukiwaliśmy kredytu na mieszkanie dostaliśmy kontakt do Pana Wojtka . Wybraliśmy ofertę kredytu hipotecznego z jego pomocą i jesteśmy bardzo zadowoleni z usług jakie oferuje. Pełen profesjonalizm, duża wiedza i szybkość działania. Możemy poświadczyć, że Pan Wojtek jest godnym polecenia specjalistą! Serdecznie dziękujemy za pomoc!

Ula Hajduk
187

Kontakt do Pana Wojciecha uzyskaliśmy z polecenia innej, zadowolonej klientki. Po przeanalizowaniu naszej sytuacji, potrzeb oraz możliwości co do miesięcznych spłat, Pan Wojciech wybrał najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego, potrzebnego do dokończenia budowy domu. Dzięki jego pomocy, formalności bankowe stały się jasne, a Pan Wojciech służył zawsze dobrą radą i odpowiadał na każde zadane pytanie. Towarzyszył nam od wstępnych rozmów aż do końcowego spotkania, na którym podpisaliśmy umowę z bankiem. Kredyt został załatwiony sprawnie i skutecznie. Polecamy 🙂

Mariola i Michał Skołuba
186

Korzystałam z pomocy pana Wojtka przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Współpraca z nim układała się bardzo dobrze, dostałam kredyt w oczekiwanej wysokości i na dobrych warunkach. Pełen profesjonalizm, dlatego mogę go spokojnie polecić znajomym.

Joanna Tusznio, Radca Prawny
185

Zdecydowanie polecam Pana Wojtka jako doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego. Pomimo mojej skomplikowanej sytuacji kredyt został wypłacony bez problemów, szybko i sprawnie. Pan Wojtek jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, wszystko dokładnie, zrozumiale i wyczerpująco wytłumaczył i doradził. Ponadto jest życzliwy, kompetentny, serdeczny i z pełnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Ogromne podziękowania dla Pana Wojtka.

Ewelina Głuszek
184

O Panu Wojtku usłyszałem od mojego serdecznego kolegi, który sam korzystał z jego pomocy. Muszę przyznać , że byłem pod wrażeniem obsługi mnie jako Klienta już od pierwszego spotkania.
Profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie Pana Wojciecha zaowacowały tym, że otrzymałem korzystną ofertę w banku i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności w sprawie kredytu.
Polecam go każdej osobie, która chce wziąć kredyt i szuka osoby, która mu w tym rzetelnie pomoże.

Michał Styczeń
183

Dzięki Panu Wojtkowi udało mi się wybrać najbardziej korzystną opcję kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Na każdym etapie przygotowania wniosku, aż do podpisania umowy służył mi swoją wiedzą, pomocą i trafnymi uwagami. Szczerze polecam usługi Pana Wojtka. W 100% profesjonalista

Przemysław Marjanowski
182

Pan Wojtek pomagał mi wybrać ofertę kredytu hipotecznego. Zrobił to z uwzględnieniem mojej sytuacji zawodowej, dzięki czemu szybko dostaliśmy kredyt. Polecamy.

Ilona i Karol Olczyk
181

Kilku znajomych oraz moi rodzice korzystali wcześniej z usług pana Wojtka. Mnie również skutecznie pomógł przy znalezieniu i załatwieniu kredytu na mieszkanie. Polecam jego usługi.

Adrian Woś
180

Do Pana Wojtka trafiłam z polecenia koleżanki, której wcześniej pomagał przy kredycie. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje, wskazując tą właściwą. Pan Wojtek bardzo szybko i sprawnie poprowadził mnie przez cały proces kredytowy. Raz jeszcze dziękuję za pomoc i serdecznie polecam Jego usługi! 🙂

Martyna Cesarz
179

Skorzystałem z pomocy Pana Wojciecha podczas budowy swojego wymarzonego domu.
Wybrałem technologię prefabrykowaną drewnianą, a to wymagało niestandardowego podejścia podczas wnioskowania o finansowanie.
Współpraca przebiegała bardzo dynamicznie. Otrzymałem Pana Wojtka wsparcie w zakresie wnioskowania, przygotowania kosztorysu oraz wyboru najlepszej oferty.
Dziękuje za wszystko.

Jacek Cylok
178

Pana Wojtka poznaliśmy, podczas zakupu mieszkania. Jego usługi polecił nam deweloper. Pan Wojtek pomógł nam w otrzymaniu kredytu na mieszkanie oraz dofinansowania MDM. Wszystko odbyło się szybko i bez problemu. Kredyt był taki, jaki uzgodniliśmy. Pan Wojtek jest najlepszym profesjonalistą w swojej dziedzinie. Serdecznie polecamy skorzystanie z jego usług!

Daria i Konrad Dróżdż
177

Trafiliśmy do Wojtka z polecenia i po kilku miesiącach współpracy z nim dostaliśmy kredyt na zakup działki i budowę domu. Trudno w kilku zdaniach opisać, jak skomplikowany był to dla nas proces. Dzięki pomocy Wojtka zakończył się sukcesem.

Justyna i Wojciech Kozubscy
176

Profesjonalizm na najwyższym poziomie! Od pierwszego spotkania do momentu przyznania kredytu Pan Wojciech na każdym etapie służył porada i pomocą. Kredyt dobrany do naszych potrzeb i cała procedura załatwiona w ekspresowym tempie. Polecam w stu procentach z czystym sumieniem.

Martyna Witecka, Piotr Pelikan
175

Do Pana Wojtka zwróciliśmy się, kiedy szukaliśmy kredyt hipotecznego. Sytuacja była o tyle trudna, że w ciągu 3 miesięcy kończyła się jedna z naszych umów o pracę. Mimo tego Pan Wojtek znalazł odpowiedni bank, załatwił za nas większość formalności i kredyt dostaliśmy. Profesjonalista w swoim fachu. Jak najbardziej polecamy.

Dagmara i Piotr Mostowscy
174

Pan Wojciech pomógł mi wybrać bank oraz najkorzystniejszą dla mnie ofertę kredytu hipotecznego. Od początku do końca przeprowadził mnie przez cały proces i wszystkie formalności z tym związane, co zwieńczone zostało pozytywną decyzją banku.

Pan Wojciech działa bardzo profesjonalnie, sprawnie i skutecznie. Polecam

Ewa Wawrzeńczyk
173

Znajomi polecili nam pana Wojtka jako specjalistę od kredytu na mieszkanie ponieważ sami korzystali z usług pana Wojtka i byli z nich bardzo zadowoleni( pomimo zakładanych trudności Pan Wojtek pomógł im spełnić marzenia o własnym „m”). Szukając mieszkania konsultowaliśmy z nim nasze możliwości kredytowe, aby wybrać mieszkanie w takiej cenie i z takim kredytem, które będą dla nas odpowiednie. Pan Wojtek pomagał nam ocenić z jaką ratą trzeba będzie się zmierzyć i jakie mogą być związane z kredytem koszty i ryzyka- wszystko wyjaśniał w sposób bardzo rzeczowy a zarazem przystępny. Po tym jak wybraliśmy mieszkanie, pomógł nam ostatecznie wybrać ofertę kredytu( i chociaż mieliśmy obawy czy dostaniemy sie do programu MDM z racji otatniej edycji i ogromnej ilości chetnych) skutecznie załatwił dofinansowanie. Dodatkowo Pan Wojtek poświęcał swój prywatny czas, żeby pomóc nam w dostarczeniu niezbędnych dokumentów do banku. Polecamy współpracę z panem Wojtkiem każdemu kto potrzebuje PRAWDZIWEGO SPECJALISTY w dziedzinie kredytów a zarazem sympatycznego i uczynnego człowieka.

Natalia i Jarosław Zamora
172

O Panu Wojtku dowiedzieliśmy się podczas wieczornego wypadu ze znajomymi. Koleżanka słysząc o naszym zainteresowaniu kredytem, poleciła nam właśnie Wojtka. Na szczęście posłuchaliśmy jej i umówiliśmy się na spotkanie. Dziś mieszkamy na swoim, głownie dzięki pomocy z jego strony. A sprawa nie była łatwa. Specyfika naszej pracy wielokrotnie zmuszała nas do przesuwania terminów spotkań i wiele osób straciłoby już do nas cierpliwość, skomplikowana sytuacja z ciągłością zatrudnienia oraz konieczność jak najszybszego załatwiania formalności nie ułatwiały sprawy Ale Pan Wojtek to w pełni profesjonalna osoba, co udowodnił w naszej sprawie. Krok po kroku do celu. Po ustaleniu naszych potrzeb i możliwości, z pomocą pana Wojtka wybraliśmy dwa banki i do nich złożyliśmy wnioski kredytowe. Dziś mamy już swoja nieruchomość, co byłoby nie możliwe bez jego pomocy. Dokumenty, analiza, sprawy organizacyjne – wszystko dopięte na ostatni guzik.

Polecamy pana Wojtka, bo wiemy jak ważny jest dobry kredyt hipoteczny. Dzięki jego pomocy i zaangażowaniu mogliśmy spać spokojnie.

Ewa i Stanisław Skiba
171

Nr telefonu do pana Wojtka dała mi koleżanka. Ustaliłam z nim moje możliwości kredytowe, a po wybraniu mieszkania pan Wojtek pomógł mi wybrać bank. Dzięki jego pomocy zdążyłam na kończącą się w promocję kredytu hipotecznego. Polecam.

Makowska Rams-Agnieszka
170

Do Pana Wojciecha trafiliśmy z polecenia. Na szczęście. Pan Wojciech zajął się całym procesem kredytowym i wszelkimi formalnościami z nim związanymi co poskutkowało pozytywną decyzją kredytową. Dzięki temu możemy cieszyć się własnym kątem. I w związku z tym, Wszystkim Osobom, które będą starały się o kredyt Polecamy Pana Wojtka, ponieważ to naprawdę świetny specjalista w swojej dziedzinie.

Ilona Barucha
169

Pan Wojtek pomógł nam wybrać bank oraz najkorzystniejszą ofertę kredytu.
Kontakt otrzymaliśmy od znajomego który rzetelnie polecał Pana Wojtka.
Od początku do końca pomógł nam we wszystkich formalnościach oraz udzielał wyczerpujących odpowiedzi.
Polecamy w 100% 🙂

Lidia i Karol Sikora
168

Wojtek pomógł mi wybrać odpowiedni bank i ofertę kredytu hipotecznego. Od pierwszych symulacji do ostatecznej umowy kredytowej służył wyjaśnieniami i swoją wiedzą, dzięki czemu łatwiej wybrałem bank zofertą odpowiednią do moich celów i kupiłem nieruchomość. Polecam jego usługi.

Mariusz Marzecki
167

Kiedy wybraliśmy mieszkanie u dewelopera, spotkaliśmy się z panem Wojtkiem i z jego pomocą wybraliśmy bank. Kredyt dostaliśmy w założonej wysokości i na czas. Polecamy

Paulina i Krzysztof Zawisza
166

Dzięki zaangażowaniu i pomocy Wojtka, który pomagał nam wybrać kredyt, wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Teraz cieszymy się swoim własnym mieszkaniem!

Bernarda i Jerzy Zarębski
165

Dzięki pomocy Pana Wojciecha Lankoffa łatwo otrzymaliśmy kredyt hipoteczny na zadowalających nas warunkach. Szybki przegląd ofert kilku banków pozwolił łatwo wybrać najkorzystniejszą ofertę. Dużym ułatwieniem było także dostarczenie do nas wszystkich formularzy i zaświadczeń wymaganych w procesie wnioskowania o kredyt. Polecam.

Łukasz Piątek
164

Kontakt do pana Wojtka dostaliśmy od znajomego. Dzięki jego pomocy sprawdziliśmy naszą zdolność kredytową. Po znalezieniu mieszkania, szybko skompletowaliśmy dokumenty i dostaliśmy potrzebny kredyt hipoteczny. Polecamy.

Iwona i Dariusz Woś
163

Nasza przygoda z procedurami kredytowymi rozpoczęła się w sierpniu tego roku. Po znalezieni idealnego mieszkania udaliśmy się do banku w celu zaczerpnięcia informacji o kredycie hipotecznym. Według osoby tam pracującej mieliśmy niemal pewną szansę na zdobycie funduszy. Omamieni zapewnieniami doradcy bankowego złożyliśmy dokumenty tylko w jednym banku, czego efektem była zgoda na udzielenie kredytu, ale znacznie odbiegająca od naszych potrzeb.
Pana Wojtka polecił nam kolega. Po nieudanej próbie lekko sceptycznie podchodziliśmy do spraw bankowych. Pan Wojtek nie dość, że wyjaśnił nam przyczynę niepowodzenia przy samodzielnej próbie podjęcia kredytu, to jeszcze znalazł dla nas oferty w 100% spełniające nasze potrzeby. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnej współpracy z bankami nawet nie odczuliśmy „biurokracji” związanej z kredytem. Obieg niezbędnych dokumentów między deweloperem a bankiem dzięki Panu Wojtkowi, odbywał się szybko i sprawnie.
Dziś możemy się cieszyć wymarzonym mieszkaniem. Ubolewamy jedynie nad faktem, że nie trafiliśmy na pana Wojtka wcześniej, co oszczędziłoby mnóstwo stresu i czasu. Gorąco polecamy.

Sylwia Karcz i Piotr Lech
162

Korzystałam z pomocy pana Wojtka przy wyborze kredytu na zakup mieszkania. Porównaliśmy kilka ofert, a następnie z pomocą pana Wojtka złożyłam wnioski w kilku bankach, aby zmniejszyć ryzyko otrzymania niekorzystnej oferty. Na koniec pan Wojtek podsumował dla mnie ostateczne oferty banków, dzięki czemu łatwiej wybrałam tę dla mnie najlepszą. Polecam

Anita Zaręba
161

Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w załatwieniu kredytu na mieszkanie. Jeśli szukacie rzetelnej pomocy w tej kwestii, to na pewno lepiej nie traficie. Dziękujemy raz jeszcze.

Fatima Molęda
160

Korzystałem z pomocy Pana Wojtka przy wyborze kredytu hipotecznego na zakup mieszkania. Dopasowanie banku do mojej sytuacji przebiegło błyskawicznie. Pan Wojtek załatwił większość spraw, a cała procedura przebiegła zupełnie bez mojego wysiłku. Polecam usługi Pana Wojtka dla zapracowanych osób, które po prostu nie mają czasu na szukanie ofert.

Cezary Dąbrowski
159

Z pomocy Wojtka korzystamy, kiedy przy finansowaniu naszych projektów inwestycyjnych dochodzimy do ściany, czyli kiedy okazuje się, że w bankach z którymi współpracujemy czegoś się „nie da”. Jak dotąd dwukrotnie w takiej sytuacji Wojtek wskazał nam rozwiązania finansowe, z których z sukcesem skorzystaliśmy. Właśnie umiejętność znajdywania rozwiązań – drzwi które trzeba otworzyć jest najważniejsza. Dziękujemy.

SiedliskoCarownica.pl
158

Odpowiedniego dla nas mieszkania szukaliśmy prawie rok czasu. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności udało nam się je w końcu znaleźć. Podpisaliśmy ze sprzedającą umowę rezerwacyjną i wpłaciliśmy zadatek. Kolejnym krokiem było złożenie wniosku o przyznanie kredytu hipotecznego. Jeśli chodzi o wybór banku mieliśmy już konkretny plan ze względu na dodatkowe procedury związane z likwidacją książeczki mieszkaniowej i wykorzystaniem premii gwarancyjnej jako wkład własny. Początkowo chcieliśmy złożyć wniosek tylko do tego jednego jedynego banku, ale Pan Wojtek doradził nam, aby w ramach zabezpieczenia uczynić to przynajmniej w dwóch bankach. I to była niezwykle cenna wskazówka. Pomógł nam przebrnąć przez gąszcz dokumentów niezbędnych do skompletowania wniosków. Zwrócił również naszą uwagę na istotne szczegóły dotyczące całej procedury starania się o kredyt oraz sprawdzenia mieszkania. Zawsze i o każdej porze służył pomocą i wyjaśnieniami wszelkich wątpliwości, w szczególności związanych z treścią samej umowy kredytowej. Jesteśmy niezwykle wdzięczni losowi, że znalazła się wśród naszych znajomych taka osoba, która poleciła nam Pana Wojtka jako kompetentnego i doświadczonego doradcę. Z czystym sumieniem możemy polecić jego usługi wszystkim tym, którzy planują zakup nieruchomości.

Angelika i Krzysztof Omelańscy
157

Dzięki pomocy Pana Wojtka zakup mieszkania nie okazał się trudny . Pomógł mi od samego początku z formalnościami co sprawiło że cała sytuacja nie trwała długo .
Na początku sprawdził moje możliwości finansowe, dzięki którym wiedziałam za jaką kwotę mogę szukać mieszkania . Podczas całej współpracy czułam się silna z uwagi na wsparcie ze strony Pana Wojtka jak i Jego Żony Pani Moniki . Współpraca nasza zaowocowała i dokonałam dobrego wyboru z zakupem mieszkania . Obawa o formalności z bankami jak i notariuszem okazała się łatwością, dzięki zaangażowaniu się Pana Wojtka . Do samego końca byłam spokojna i mimo obawom jakie były na początku z całym zakupem ,przeszłam bez kłopotów i bez nakładu z mojej strony czasu . Polecam współprace z Panem Wojtkiem Lankoff

Katarzyna Skarbek
156

Mamy kredyty prywatne i firmowe. Chcieliśmy uporządkować sytuację żeby móc dostać nowy kredyt na inwestycję firmową. Trochę analiz, dokumentów, spotkanie w banku, decyzja i … spłacamy 2, przenosimy 3 i bierzemy kredyt na inwestycję. Koszty udało się zredukować do minimum, a efekty całej operacji są dla nas bardzo pozytywne i pozwalają dalej się rozwijać. Dziękujemy.

Magdalena i Paweł Walczyszyn
155

Wojciecha poznałam na spotkaniu grupy BNI KORONA. Przedstawił się jako specjalista od finansów. Okazało się, że specjalistą jest nieocenionym. Prześledził oferty banków i wybrał taki, który zrozumiał specyfikę mojej działalności i udzielił kredytu na akceptowalnych warunkach. Pan Wojciech,to profesjonalista w sprawach zawodowych. Jest osobą rzetelną i uczciwą, której można zaufać. W pełni rekomenduję Wojciecha Lankoffa jako specjalistę kredytowego.

Edyta Szwarc, Prezes Evolution Home Sp. z o.o.
154

Dzięki Wojtkowi otrzymaliśmy kredyt z działu „niemożliwych”, potrzebowaliśmy środków na zakup lokalu handlowego w bardzo dobrej lokalizacji, czas nas gonił, a osób chętnych na zakup było wiele, dzięki sprawnemu działaniu otrzymaliśmy kredyt bardzo szybko i na warunkach precyzyjnie dopasowanych do naszych możliwości. Kluczowe okazały się też konsultacje z Wojtkiem w temacie opłacalności naszej inwestycji, a jego doświadczenie w branży pozwoliło nam się upewnić, że to dobry pomysł.Jednym z wielu atutów współpracy z Wojtkiem, a ważnym dla nas, było to że w końcu ktoś po ludzku wyjaśnił nam jak działa kredyt hipoteczny z uwzględnieniem jego pozytywnych jak i negatywnych elementów.
Polecamy współpracę z Wojtkiem.

Ewelina i Kamil Kumorowie
153

Z panem Wojtkiem załatwialiśmy kredyt na zakup mieszkania od dewelopera. Możemy go spokojnie polecić innym. Momentami było naprawdę nerwowo, bo czas się kończył, ale pan Wojtek dobrze wczuł się w naszą sytuację i pomógł doprowadzić do końca sprawę dofinansowania MDM i kredytu.

Weronika i Michał Osuch
152

Potrzebny był nam kredyt na dokończenie budowy domu. Kolega polecił nam pana Wojtka, który pomógł nam wybrać bank i przejść od początku do końca przez bankowe formalności. Polecamy pana Wojtka dalej.

Paulina i Paweł Redlica
151

Po zakupie działki szukaliśmy kredytu na budowę domu. Pan Wojtek ułożył z nami plan finansowania budowy i znalazł bank, który nam odpowiadał. Teraz budujemy… Polecamy!

Magdalena i Mateusz Baryga
150

Mogę poświadczyć, że Wojciech Lankoff jest godnym polecenia specjalistą w zakresie kredytów hipotecznych. Polecam jego usługi z pełnym przekonaniem.

Piotr Świerczyński, radca prawny
149

Trafiłem do pana Wojtka z polecenia. Na początku nie do końca wierzyłem, że mój plan zakupu mieszkania od dewelopera się zrealizuje, ale z pomocą pana Wojtka poszło dość szybko i łatwo.Jest to osoba bardzo profesjonalna oraz godna zaufania, która pomogła załatwić mi wszystkie nawet te najdrobniejsze sprawy związane z kredytem hipotecznym. Polecam Pana Wojciecha, bo to własnie dzięki niemu dziś mogę cieszyć się własnym mieszkaniem.

Adam Figiel
148

Pan Wojciech pomógł nam sprawnie załatwić kredyt na budowę domu. Dzięki Jego profesjonalizmowi i kompetencji bardzo szybko i „bezboleśnie” przebrnęliśmy przez wszystkie zawiłości procedury kredytowej. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z nim. Polecamy w 100%.

Ewelina Kowalska i Maciej Śliz
147

Pan Wojciech pomógł mi przeanalizować różne oferty kredytów hipotecznych, i wybrać najkorzystniejszą dla mnie. Zajął się wszystkimi formalnościami. Jest bardzo kompetentną i godną polecenia osobą.

Mirela Wiśniewska
146

Do pana Wojtka trafiłem z polecenia biura księgowego. Dzięki niemu szybko i na korzystnych warunkach dostałem kredyt na wymarzone mieszkanie. Kilku innych doradców nie potrafiło mi pomóc, poinformowano mnie, że przy działalności na ryczałcie nie jest tak łatwo o kredyt. Bardzo polecam usługi pana Wojtka.

Bartłomiej Naporowski
145

Korzystaliśmy z pomocy Wojtka, kiedy potrzebowaliśmy kredytu na zakup mieszkania. Po początkowych długich dyskusjach na temat optymalnych parametrów kredytu, Wojtek zorganizował od początku do końca formalności kredytowe oraz te związane z wyceną mieszkania, angażując nas w minimalnym stopniu. Z czystym sumieniem polecamy Wojtka – jest bardzo dobrym specjalistą w swojej branży. Potrafi znaleźć optymalne rozwiązanie i dopasować do potrzeb klienta. Mocno polecamy i dzięki za pomoc.

Ela i Darek Juszczyk
144

Wojtek pomagał nam sfinansować zakup nieruchomości. Polecamy.

Dorota i Paweł Kędzia
143

Polecam współprace z Wojtkiem wszystkim zapracowanym i gubiącym się w gąszczu ofert proponowanych przez banki. Mój kredyt hipoteczny, którego otrzymanie nie należało do najłatwiejszych udało się uzyskać dzięki Jego ogromnej znajomości rynku bankowego. Wojtek troszczy się o klienta do ostatniego papierka. Dopilnował on nie tylko kredytu, ale też tego abym poniosła jak najniższe koszty jego uzyskania – notariusz wskazany przez niego był 2,5tys tańszy, niż ten którego sama chciałam wybrać. Gorąco polecam

Iwona Pasternak
142

Trafiło nam się mieszkanie, które idealnie odpowiadało naszym potrzebom. O pomoc przy kredycie hipotecznym poprosiliśmy Wojtka. I bardzo dobrze! Wojtek znalazł dla nas kredyt na mieszkanie i to na dobrych warunkach, jednak nie w tym banku, do którego początkowo skierowaliśmy nasze kroki. Okazało się bowiem, że mimo dobrej oferty, niektóre banki w ogóle nie rozumieją specyfiki prowadzenia działalności gospodarczej, a oboje uzyskujemy dochody właśnie z działalności gospodarczej. Wojtek polecił nam bank, który poprawnie interpretuje dane z dokumentów księgowych. Obecnie remontujemy zakupione mieszkanie. Polecamy Wojtka dalej.

Aneta Zalewska
Tomasz Zalewski, architekt
141

Zdecydowanie polecam współpracę z panem Wojciechem. Profesjonalnie, bardzo sprawnie pan Wojciech pomógł nam przebrnąć przez wszystkie zawiłości procedury kredytowej. Nie tylko bezpośrednio kontaktował się z bankami szukając najlepszych rozwiązań, ale także pomagał nam w kontakcie z pośrednikami nieruchomości. Dzięki niemu pewne rozwiązania stały się możliwe i to w krótkim czasie, dzięki czemu mogliśmy zrealizować nasze plany. Pan Wojtek będąc poleconym nam przez znajomych, będzie polecany nadal przez nas innym. Dziękujemy.

Małgorzata i Przemysław Zdeb
140

Dzięki pomocy p. Wojtka dostaliśmy kredyt na zakup mieszkania. Wspólnie z nim zaplanowaliśmy kilka wariantów uzyskania kredytu hipotecznego, a potem jeden z nich zrealizowaliśmy z sukcesem i kupiliśmy mieszkanie. Polecamy.

Ilona Wąchocka
Mariusz Wąchocki
139

Wojtka polecili nam nasi przyjaciele, którzy korzystali już z jego usług i bardzo sprawnie udało im się uzyskać kredyt.
Idąc na pierwsze spotkanie mieliśmy świadomość, że będąc osobami samo zatrudnionymi mamy małe szanse na zaciągnięcie kredytu na wymarzone mieszkanie. Wojtek okazał się bardzo pomocny i profesjonalny, z szeroką wiedzą i fachowością doradził nam rozwiązania o jakich nie byliśmy świadomi, a które okazały się być idealnym sposobem umożliwiającym nam realizację mieszkaniowych celów. Wszystkie nasze spotkania były bardzo rzeczowe i konkretne, Wojtek zaprezentował nam kilka propozycji kredytów z których wspólnie wybraliśmy najkorzystniejszą.
Bardzo dziękujemy i polecamy serdecznie doradztwo Wojtka, dzięki jego pomocy możemy się teraz cieszyć z wspaniałym mieszkaniem.
Gorąco polecamy!

Maria i Karol Wawrzykowscy
138

Korzystałem z pomocy Wojtka przy kredycie hipotecznym na zakup mieszkania. Mogę spokojnie polecić jego usługi, bo współpraca z nim nie ograniczyła się do samego „załatwienia” kredytu, a objęła jeszcze pomoc przy wyborze mieszkania, sprecyzowaniu zapisów umowy przedwstępnej, określeniu ważnych parametrów kredytu i pomoc z dokumentami. Jestem zajętym człowiekiem, więc dzięki temu zakup mieszkania był o wiele łatwiejszy. Gdyby nie pomoc Wojtka, zapewne nie zdecydował bym się w tym okresie na zakup mieszkania i przez to stracił bym szansę na dofinansowanie MDM. Dzięki doświadczeniu Wojtka, jego znajomości rynku i pracy jaką dla mnie wykonał całość przebiegła bardzo sprawnie, przy moim minimalnym zaangażowaniu, a efekt był dokładnie taki jakiego oczekiwałem. Wojtkowi bardzo dziękuję za pomoc, a wszystkim osobom chcącym zaciągnąć kredyt hipoteczny polecam Wojtka!

Marcin Kamiński
137

Ubiegaliśmy się o kredyt bankowy i dzięki zaangażowaniu pana Wojtka wszystko przebiegło niezwykle sprawnie. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, pomoc w wyborze banku i przygotowaniu niezbędnej dokumentacji i wniosków. Możemy z pełnym przekonaniem polecać jego usługi.

Dorota i Tomasz Adamczyk
136

Do pana Wojtka trafiliśmy z polecenia biura nieruchomości, jako do specjalisty od kredytów hipotecznych. Dzięki jego pomocy porównaliśmy oferty kredytowe i złożyliśmy wnioski do dwóch banków. Nastawiliśmy się na jeden z nich, ale do drugiego z trochę gorszą ofertą złożyliśmy wniosek tak na wszelki wypadek, gdyby z tym pierwszym coś poszło nie tak.
Stało się tak, że sprzedający przyspieszyli termin podpisania umowy notarialnej i wtedy okazało się, że tańszy bank był również sporo wolniejszy w przyznawaniu kredytu i jeszcze nie było decyzji kredytowej. Dlatego, aby kupić wybrane mieszkanie skorzystaliśmy z kredytu drugiego banku, który był szybszy, choć nieco droższy. Dzięki pomocy pana Wojtka przebrneliśmy przez ten skomplikowany proces bezboleśnie i szybko.
100% zaufania! A sam Pan Wojtek to nie tylko świetny specjalista w tym co robi, ale niezwykle sympatyczna i ciepła osobą z fantastycznym poczuciem humoru 🙂

Kasia Zembala i Krzysiek Ślefarski
135

Postanowiłem kupić mieszkanie i brat polecił mi Wojtka jako specjalistę od kredytów mieszkaniowych. Dzięki jego pomocy porównałem różne oferty i szybko załatwiłem konieczne formalności. Spokojnie mogę polecać Wojtka dalej.

Grzegorz Adamczyk
134

Aby kupić mieszkanie i dostać dofinansowanie MDM zaplanowaliśmy i realizowaliśmy nasz plan przez kilka miesięcy wspólnie z panem Wojtkiem. Z jego pomocą wybraliśmy na koniec interesujące nas oferty bankowe i złożyliśmy wnioski do banków. Podsumowując: kredyt i dofinansowanie dostaliśmy, mieszkanie kupiliśmy. Polecamy pana Wojtka. Można mu zaufać przy wyborze kredytu hipotecznego.

Joanna i Łukasz Bieleccy
133

Korzystaliśmy z pomocy pana Wojtka przy wyborze kredytu hipotecznego. Porada udzielona na bardzo wysokim poziomie, pokazująca wszystkie niuanse kredytu hipotecznego. Wysoki profesjonalizm. Polecamy.

Anna i Łukasz Szymczyk
132

Wybrałem dla siebie nowe mieszkanie od dewelopera i korzystałem z usług Pana Wojtka przy wyborze kredytu hipotecznego. Bardzo miła osoba o dużym doświadczeniu. Można mu zaufać, bo widać zna się na swoim fachu. Polecam.

Oskar Skuza
131

Do Pana Wojtka trafiliśmy z polecenia. Zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na rynku wtórnym, gdyż zminimalizowało nam to koszty związane z wykończeniem mieszkania. Pan Wojtek przeanalizował naszą sytuację, która nie była łatwa. W chwili naszego zwątpienia, to On pociągnął za odpowiednie sznurki i znalazł bank, który udzielił kredytu, a także pomógł otrzymać dofinansowanie MDM. Z olbrzymią dozą cierpliwości udzielał informacji oraz szukał rozwiązań, kiedy powstawały nowe przeszkody. Pokierował nas od podpisania umowy przedwstępnej, poprzez formalności kredytowe z bankiem oraz polecił dobrego notariusza, u którego podpisaliśmy akt notarialny. Dzięki swojemu zaangażowaniu i pełnemu profesjonalizmowi, Pan Wojtek stanął na wysokości zadania, i to właśnie dzięki Niemu, możemy z uśmiechem na twarzy wracać do naszego mieszkania. Dlatego też z całego serca, i z pełnym przekonaniem możemy szczerze polecić usługi Pana Wojtka, i przy każdej nadarzającej się okazji będziemy je polecać. Pan Wojtek dokonuje rzeczy wprost niemożliwych . Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Marlena Matusiak i Łukasz Dziadek
130

Chcieliśmy szybko załatwić kredyt hipoteczny na mieszkanie od dewelopera, aby zdążyć z płatnością
w ustalonym terminie. Pan Wojtek pomógł nam, sprawnie przeprowadzając nas przez cały proces, dzięki czemu zaoszczędziliśmy sporo czasu. W niedalekiej przyszłości będziemy starać się o kolejny kredyt i również skorzystamy z pomocy Pana Wojtka. Polecamy.

Malwina i Paweł Gierada
129

Na pierwszym spotkaniu pan Wojtek pokazał nam, że choć mamy zdolność kredytową na kredyt, który chcielibyśmy zaciągnąć, to jednak rata takiego kredytu byłaby dla nas zbyt wysoka. Dzięki tej rozmowie poszukaliśmy tańszego domu do kupienia, aby i kredyt był niższy. Kiedy znaleźliśmy odpowiedni dom, to z pomocą pana Wojtka zaplanowaliśmy sprzedaż mieszkania i zmiany w naszych finansach, a na koniec załatwiliśmy odpowiedni kredyt. Oboje pracujemy, ale z pomocą Pana Wojtka nie musieliśmy się o nic się martwić i byliśmy informowani na bieżąco o etapie działań w związku z zakupem domu oraz kredytem. Polecamy.

Katarzyna i Dawid Słoń
128

Kiedy starałam się o kredyt akurat kończyła mi się umowa o pracę, a kolejna nie była jeszcze podpisana. Dzięki pomocy pana Wojtka znalazłam bank, który zaakceptował taką sytuację i na dobrych warunkach udzielił kredytu na zakup mieszkania od dewelopera.
Nie od razu poszło jednak gładko, bo w pierwszej umowie przygotowanej przez bank pan Wojtek znalazł błąd, który znacznie zwiększał koszty kredytu. Przez to, zamiast podpisać tę pierwszą umowę kredytową, z pomocą pana Wojtka napisałam reklamację. Bank przyznał nam rację i reklamację uwzględnił (!).
Polecam Pana Wojtka każdemu kto się stara o kredyt.

Monika Kruk
127

Namiar na pana Wojtka dostaliśmy od kolegi, któremu załatwiał on kredyt. My potrzebowaliśmy kredytu na dokończenie budowy domu. Z pomocą pana Wojtka dostaliśmy kredyt w potrzebnej wysokości i na dobrych warunkach. Pan Wojtek to osoba bardzo kompetentna, sprawnie przeprowadził nas przez całą procedure uzyskania kredytu. Był równiez przy podpisaniu umowy z bankiem. POLECAMY Jego usługi!!!

Agata i Michał Drogosz
126

Po znalezieniu mieszkania na rynku pierwotnym, zaczęliśmy szukać specjalisty, który pomoże nam przejść przez skomplikowaną procedurę starania się o kredyt hipoteczny. Wybór padł na Pana Wojtka. Na pierwszym spotkaniu przedstawiliśmy nasze oczekiwania i od razu dowiedzieliśmy się jakiej wysokości raty możemy się spodziewać oraz do jakich banków powinny trafić nasze wnioski. W międzyczasie pojawiła się możliwość skorzystania z dofinansowania MDM, które dzięki zaangażowaniu Pana Wojtka zostało nam przyznane mimo, że szansa na jego otrzymanie była niewielka. Z racji nieznajomości branży kredytów hipotecznych zaufaliśmy w pełni panu Wojtkowi i nie zawiedliśmy się. Nasza współpraca przebiegła wzorowo- zawsze otrzymywaliśmy odpowiedź na nurtujące nas pytania, nasza zawiła sytuacja finansowa także nie była przeszkodą dla Pana Wojtka, który załatwiał za nas wszystkie formalności, był pośrednikiem między nami bankiem, a deweloperem. Jeśli komuś (jak nam na początku) wydaje się, że staranie się o kredyt jest prawdziwą udręką, to jest w błędzie- dzięki pomocy i zaangażowaniu Pana Wojtka ten proces przebiega bezboleśnie 😉
Polecamy! Dzięki współpracy z Panem Wojtkiem za parę tygodni odbieramy klucze do naszego wymarzonego mieszkania.

Joanna i Łukasz Kurandowie
125

Trafiliśmy do pana Wojtka planując zakup mieszkania od dewelopera. W trakcie rozmowy z nim dowiedzieliśmy się jednak, że zbyt nisko ocenialiśmy czekające nas koszty i powinniśmy zmienić plany, aby później spokojnie żyć z kredytem. Aby skorzystać z dofinansowania MDM zaplanowaliśmy zakup mieszkania na później, kiedy dostępne będą środki na dofinansowanie. W odpowiednim momencie, z pomocą pana Wojtka przygotowaliśmy umowę przedwstępną, porównaliśmy oferty banków i ostatecznie sfinalizowaliśmy zakup mieszkania. Jeżeli w przyszłości będziemy potrzebować pomocy w zakresie kredytów, to na pewno wrócimy pana Wojtka.

Milena i Damian Skrzyniarz
124

Deweloper polecił mi Pana Wojtka, kiedy wspomniałam, że będę potrzebować kredytu na zakup mieszkania. Mimo, iż sytuacja była trudna Pan Wojtek pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości na wymarzone mieszkanie. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłam masę czasu i nerwów – formalności kredytowe przebiegły bardzo sprawnie. Polecam jako osobę, która wie co robi.

Agnieszka Wiecha
123

Polecam usługi pana Wojciecha, zwłaszcza osobom, które tak jak ja sfinalizowanie kredytu hipotecznego muszą załatwić szybko i korzystnie. Dzięki Jego zaangażowaniu i wsparci, udało się otrzymać dopłatę w programie MDM, szczególnie, że był to ostatni moment na załatwienie wszystkich formalności.

Urszula Wojcieszyńska
122

Pan Wojtek pomagał nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie od dewelopera. Dzięki jego doświadczeniu i fachowym wskazówkom wybraliśmy odpowiedni bank, a złożenie wniosku kredytowego zakończyło się sukcesem i przyznaniem kredytu, którego transze bank wypłacił na czas.
Polecamy Pana Wojciecha Lankoff jako kompetentnego i solidnego specjalistę, który w każdej sytuacji służył nam dobrą radą, pomógł nam przebrnąć przez cały proces oraz przygotował kompletną dokumentację dla banków.
Dziękujemy!

Karolina i Andrzej Krzyżak
121

Kontakt do pana Wojtka otrzymałam od koleżanki. Jest to specjalista odznaczający się pełnym profesjonalizmem i znajomością rynku finansowego. Pomógł mi w bardzo krótkim czasie uzyskać korzystny kredyt hipoteczny na zakup mieszkania. Pan Wojtek jest zawsze dostępny i przygotowany. Wszystkie spotkania przebiegają niezwykle sprawnie i rzeczowo co w rezultacie doprowadziło mnie do szybkiego osiągnięcia celu.
Podsumowując współpracę z Panem Wojtkiem mogę powiedzieć że jeśli jeszcze raz będę starać się o kolejny kredyt to na pewno skorzystam z jego usług .
Jeszcze raz bardzo dziękuję!

J. Kosterna
120

Wojtek Lankoff pomagał mi wyborze kredytu hipotecznego. Przygotował dokumenty do dwóch banków, które po kilku tygodniach wydały decyzje kredytowe. Po ich porównaniu ostatecznie wybrałam jeden z nich i pan Wojtek towarzyszył mi w banku przy podpisaniu umowy kredytowej. Polecam jego usługi.

Dominika Syzdół
119

Pan Wojtek został nam polecony przez dewelopera, u którego kupowaliśmy mieszkanie i szczerze mieliśmy obawy czy nie szukać kogoś na własną rękę, ale już po pierwszym spotkaniu byliśmy pewni, że to właściwy wybór. Pan Wojtek jest konkretnym, szczerym i cierpliwym doradcą a wierzcie mi, że ta ostatnia cecha jest niezwykle ważna, kiedy człowiek ma mnóstwo pytań i obaw. Przedstawił nam kilka ofert w różnych bankach i wspólnie wybraliśmy tę najkorzystniejszą. A na koniec dodam, że na pierwszym spotkaniu, kiedy Pan Wojtek widział z jakim przerażeniem słuchamy o „kredytowych sprawach” powiedział: „…to nie bierzcie tego kredytu”. Po tym zdaniu byliśmy pewni, że trafiliśmy do właściwej osoby, której przede wszystkim chodzi o dobro klienta. Jeżeli chcecie mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane tak jak należy to ta pewność nazywa się Wojciech Lankoff.

Aleksandra Niemczyk, prezenterka radiowa
Wojciech Niemczyk, aktor
118

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi doradztwa finansowego świadczone przez Pana Wojtka Lankoff. Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera uzyskaliśmy z pomocą pana Wojtka, który po analizie naszych potrzeb znalazł i zaproponował kilka ofert bankowych odpowiadających kryteriom. Pan Wojtek płynnie przeprowadził nas przez cały proces i przygotował kompletną dokumentację do banków. Wybraliśmy opcję równoległego wnioskowania o kredyt w trzech różnych bankach, ponieważ w naszej sytuacji nie byliśmy pewni jak ostatecznie potraktują nas te instytucje. Taka strategia sprawdziła się w 100%, choć nie wszystkie decyzje kredytowe były takie jak byśmy chcieli, to finalnie otrzymaliśmy kredyt na mieszkanie z najlepszej z ofert. Dzięki pomocy pana Wojtka oszczędziliśmy sporo czasu i dostaliśmy więcej niż wstępnie oczekiwaliśmy.

Raz jeszcze dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w doborze oferty kredytu hipotecznego dla nas.
Wreszcie mamy wymarzone własne „M”

Agata Paciorek i Tomasz Łodo
117

Kolega pracujący w bankowości polecił mi Wojtka, jako specjalistę od kredytów hipotecznych. Spotkaliśmy się kilka razy i spędziliśmy sporo czasu analizując różne warianty i oferty różnych banków. Wojtek poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałem, aby sprawdzić wszystkie szczegóły i upewnić się, który bank oferuje kredyt na mieszkanie od dewelopera najlepiej dopasowany do moich oczekiwań. Wojtek dopilnował szczegółów na każdym etapie: od wyboru oferty i przygotowania dokumentów, aż do spotkania w banku w celu podpisania umowy kredytowej. Będziemy polecać innym znajomym oraz klientom Wojtka.

Krzysiek Parlicki
116

„Koleżanka poleciła nam Wojtka, kiedy wybieraliśmy bank, który da nam najlepszą ofertę kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.Jeszcze zanim się z Nim spotkaliśmy, mieliśmy pewne wyobrażenie o tym, jak powinien być zaplanowany kredyt i w którym banku go zaciągnąć, aby uniknąć zbędnych formalności. Wojtek po rozmowie z nami zaproponował nieco zmienione rozwiązanie, które także ostatecznie uznaliśmy za lepsze. Pokazał nam również ofertę innego banku, tańszego i równocześnie nie narzucającego zbyt wielu dodatkowych formalności. Skorzystaliśmy z pomocy Wojtka przy załatwieniu kredytu na mieszkanie i każdemu, kto planuje kredyt, polecamy Jego usługi. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

Mariola Banasik-Żmuda, adwokat
Marcin Żmuda, prawnik
115

To już drugie mieszkanie kupowane z pomocą Wojtka. Pomógł, przeliczył i doradził. Jego pomoc w wybraniu odpowiedniego kredytodawcy jest bezkonkurencyjna. Profesjonalny konsulting pomógł nam bez stresu przebrnąć przez procedury wycen, zaświadczeń i umów z bankiem, a to niestety nie jest takie proste dla zwykłych zjadaczy pieczywa:) Słowo POLECAM jest już za słabe dla Wojciecha, także BARDZO POLECAM!

Grzegorz Kwaśnik
114

Potrzebowałam kredytu gotówkowego, znajomi polecili mi Pana Wojtka, z którego pomocy sami korzystali. Pan Wojtek wyszukał i porównał kilka ofert dla mnie najkorzystniejszych i pomógł wybrać najlepszą, biorąc pod uwagę moja sytuacje i moje możliwości. Wszelkie formalności zostały załatwione bardzo szybko i sprawnie, Profesjonalizm, empatia, rzeczowość.z pełnym przekonaniem polecam.

Ilona Sulgostowska
113

Postanowiliśmy kupić mieszkanie od dewelopera i z polecenia trafiliśmy do pana Wojciecha, jako specjalisty od kredytów hipotecznych. Choć nie wszystkie banki chciały uznać wszystkie nasze dochody, to dzięki pomocy pana Wojciecha znaleźliśmy odpowiedni bank i otrzymaliśmy kredyt hipoteczny wraz z dofinansowaniem MDM.
Pan Wojciech jest bardzo miłą osobą oraz konkretnym i skutecznym doradcą, dzięki czemu przekonaliśmy się, że nie ma rzeczy niemożliwych. Będziemy polecać Pana Wojciecha każdemu, kto tylko będzie stał przed wyborem kredytu. Polecamy serdecznie!

Justyna i Sebastian Łysek
112

Miałam okazję współpracować z Panem Wojciechem, kiedy wraz z narzeczonym szukaliśmy kredytu hipotecznego z dofinansowaniem MDM. Pan Lankoff znalazł i porównał wiele ofert. Dzięki zaangażowaniu i pracy Pana Wojtka szybko udało nam się uzyskać dobry kredyt i kupić wymarzone mieszkanie. Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności nieoceniona. Polecam.

Katarzyna Lisowska
111

Wojtek pomagał nam w uzyskaniu kredytu na mieszkanie. Od początku ostrzegał, że nasz przypadek jest bardziej skomplikowany i trudniej będzie o kredyt. Dlatego też, aby zwiększyć szansę na otrzymanie takiego kredytu, na jakim nam zależało, z pomocą Wojtka złożyliśmy wnioski kredytowe w aż czterech bankach. Czas pokazał, że faktycznie warto było, bo ostatecznie finansowanie zakupu umożliwił nam bank, którego sami w ogóle nie braliśmy pod uwagę. Dzięki pomocy Wojtka złożenie wniosków w tylu bankach nie było też tak uciążliwe, jak byłoby gdybyśmy mieli składać wnioski we własnym zakresie. Polecamy.

Milena i Damian Adamczyk
110

Pan Wojtek pomagał mi z załatwieniu kredytu hipotecznego na mieszkanie od dewelopera. Wyjaśnił szczegóły ofert kredytowych i załatwił decyzję kredytową przed podpisaniem umowy deweloperskiej, dzięki czemu mogłem bez ryzyka ją podpisać. Pomógł też z dokumentami od dewelopera, co pozwoliło mi zaoszczędzić sporo czasu. Polecam Pana Wojtka wszystkim osobom zainteresowanym profesjonalnym doradztwem finansowym.

Dawid Kaptur
109

Kiedy wpadłam na pomysł zakupu mieszkania na kredyt koleżanka poleciła mi pana Wojtka. Na spotkaniu omówiliśmy, jakie będą koszty wyboru mieszkania na rynku wtórnym, a jakie na rynku pierwotnym oraz określiliśmy cenę mieszkania i związaną z tym kwotę kredytu, przy której rata była dla mnie odpowiednia. Mając tę wiedzę wybrałam mieszkanie, a pan Wojtek pomógł wybrać bank i zadbał odpowiednio wcześnie, aby wystarczyło dla mnie środków z dofinansowania w programie Mieszkanie dla Młodych.
Planowanie i formalności trwały kilka miesięcy i zakończyły się sukcesem. Pomoc pana Wojtka była nieoceniona. Wykazywał się pełnym profesjonalizmem. Polecam dalej. 😉

Julia Orłowicz
108

Znam Wojtka od kilku lat, bo kiedy pracowałam w banku, współpracowałam z nim przy kredytach hipotecznych. Dlatego też, starając się ostatnio o kredyt hipoteczny z dofinansowaniem MDM, poprosiłam Wojtka o znalezienie banku, którego oferta spełniałaby moje wymagania.
Pomógł on znaleć taki bank i dzięki jego pomocy transakcja szybko została zrealizowana. Polecam Wojtka Lankoffa jako doradcę przy kredytach hipotecznych.

Paulina Karbownik, radca prawny
107

Gorąco polecamy Pana Wojtka to zaufany specjalista, który indywidualnie podchodzi do każdego klienta. W pełni profesjonalny fachowiec, który z łatwością porusza się po zawiłościach kryjących się w ofertach kredytowych. Pomógł nam sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny na mieszkanie od dewelopera z dofinansowaniem z programu Mieszkanie dla Młodych. Mogliśmy liczyć na jego zaangażowanie i kompetencje w zakresie kompletowania dokumentów oraz przygotowania wniosku kredytowego.

Magdalena i Michał Kalinowscy
106

Do Pana Wojciecha trafiłam z polecenia osób, które przeszły już przez cały proces. Opinie, które do mnie docierały, były niezwykle dobre – fachowiec, specjalista, osoba zaangażowana we współpracę, potrafiąca znaleźć i przekonać do innej koncepcji niż ta, która już była gdzieś w głowie. Nie miałam jeszcze wybranego mieszkania, mimo to już na wstępie pomoc Pana Wojciecha okazała się nieoceniona – dzięki niemu wiedziałam, na co mogę sobie pozwolić i czego powinnam szukać. Zdecydowanie się nie zawiodłam współpracą i z czystym sumieniem mogę polecić Pana Wojciecha. Wszelkie pytania i wątpliwości potrafił w jasny i klarowny sposób wyjaśnić, dając tym samym poczucie panowania nad sytuacją. Dzięki niemu cały proces starania się o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania od dewelopera przeszedł gładko i bezproblemowo.

Agnieszka Rybicka
105

Znaleźliśmy mieszkanie u dewelopera, które chcieliśmy kupić. Później trafiliśmy do pana Wojtka. Dzięki jego pomocy łatwo znaleźliśmy bank i uzyskaliśmy taki kredyt na wybrane mieszkanie, który dopasowany jest do naszego planu i ma niezłe warunki. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Wojtkiem.

Michalina Rzepka i Łukasz Skrzyniarz
104

Po tym jak wybraliśmy mieszkanie od dewelopera, trafiliśmy do pana Wojtka z gotowym pomysłem na finansowanie kupowanego mieszkania. Pan Wojtek uświadomił nam, że tak się niestety nie da tego przeprowadzić, ale pokazał również inny sposób. Starał się nam też zwrócić uwagę na różne zagrożenia, które mogą się pojawić. Dzięki jego pomocy dostaliśmy taki kredyt hipoteczny, który uwzględnia wkład własny ze sprzedaży naszego obecnego mieszkania w przyszłym roku i dzięki temu umożliwia nam zakup nowego mieszkania. Polecamy.

Beata i Michał Sobeczek
103

Wojtek zaplanował z nami zakup i wykończenie mieszkania na kredyt z uwzględnieniem wcześniejszej nadpłaty kredytu i policzył jakie będą łączne koszty w różnych bankach, dzięki czemu łatwiej wybraliśmy najlepszy dla nas bank. Przeprowadzaliśmy taką transakcję po raz pierwszy, więc przydała się pomoc osoby, która wyjaśniła nam jakie kroki wykonać po kolei, żeby przeprowadzić ją pomyślnie. Polecamy Wojtka, jeśli tak jak my kupujesz mieszkanie od dewelopera.

Marta i Piotr Hałdaś
102

Polecam pana Wojtka, tak jak mnie go polecono – nasze pierwsze spotkanie odbyło się prawie rok przed rozpoczęciem budowy i wypłatą kredytu na budowę domu. W tym czasie konsultowałem z nim sposoby na ominięcie różnych przeszkód, które pojawiały się w czasie przygotowywania dokumentacji budowy domu. Byłem tez na bieżąco informowany o zmianach w przepisach co ułatwiło dalszą drogę do kredytu. W ostatniej fazie pan Wojtek pomógł mi wybrać bank, w którym zaciągnąłem kredyt hipoteczny.

Marcin Ścisło
101

Planowaliśmy z żoną zakup i remont domu. Okazało się, że uzyskanie kredytowania odpowiadającego naszym potrzebom nie jest proste, wymaga pomocy i koordynacji.Pan Wojtek przedstawił nam prawdopodobne koszty w kilku bankach (w jednym z nich były one wyraźnie niższe, ponieważ uwzględniały niemałą promocję dotyczącą marży). Ze względu na przedłużające się negocjacje dotyczące ceny nieruchomości, zakupu dokonywaliśmy dużo później niż pierwotnie planowaliśmy. Marże banku wróciły do pierwotnych (wysokich) poziomów. Pan Wojtek obiecywał jednak, że uda mu się uzyskać takie warunki kredytu, jakie przedstawił nam wcześniej.
Ostatecznie udało się sfinansować zakup, a marża na umowie była zgodna z obietnicą.

Grzegorz Stefanowski
100

W 2015 roku podjęliśmy z mężem decyzje o budowie domu i powzięliśmy starania o przyznanie kredytu na budowę domu. Jak się okazało sprawa działki, na której stałby dom nie była do końca uregulowana prawnie. Pan Wojtek szybko nam pomógł. Od razu wskazał nam kierunek działania. Wyjaśnił gdzie musimy się najpierw udać (geodeta, notariusz). Kiedy już stan prawny został uregulowany pan Wojtek przedstawił nam oferty z kilku banków i wybrał dla nas najkorzystniejszy. Jak wiadomo do każdego klienta trzeba podejść indywidualnie. Kwota kredytu o którą wnioskowaliśmy do banku została nam przyznana. Dodatkowo dzięki Panu Wojtkowi odzyskaliśmy pieniądze, które wpłaciliśmy do pewnego banku a ostatecznie nie skorzystaliśmy z oferty tego banku. Baliśmy się z mężem,że tych pieniędzy nie uda się odzyskać, ale on się wszystkim zajął. Z czystym sumieniem polecamy Pana Wojtka.

Anna i Krystian Kondrak
99

Pana Wojciecha polecili nam znajomi, którzy wzięli kredyt z Jego pomocą. Od ręki otrzymaliśmy zestawienie symulacji kosztów dla kredytów w różnych bankach oraz informacje o wymaganiach jakie banki stawiają kredytobiorcom. Pozwoliło nam to na szybką analizę ofert i wybór wariantu dopasowanego do naszych możliwości.
Pan Wojciech pomógł nam w załatwieniu wszystkich formalności, a także wyręczył w negocjacjach z bankiem i wspierał w kontaktach z deweloperem. W efekcie udało nam się wziąć kredyt na korzystnych warunkach oraz uzyskać dofinansowanie MdM.

Justyna i Artur Kozieł
98

Pan Wojtek służył nam pomocą przy wyborze kredytu na zakup mieszkania od dewelopera. Polecił nam go kolega. Porównaliśmy szczegóły ofert kredytowych różnych banków i złożyliśmy dwa wnioski. Ostatecznie umowę podpisaliśmy w tym banku, który dał lepszą ofertę. Na każdym etapie pan Wojtek starał się, aby proces ubiegania się o kredyt mieszkaniowy był dla nas jak najprostszy. Polecamy, bo to dobry doradca finansowy.

Marta i Marcin Parliccy
97

Wojtek pomógł mi wybrać kredyt przy zakupie mieszkania od dewelopera. Na każdym etapie starał się być pomocny, dzięki czemu zmniejszyliśmy nieco koszty transakcji, a formalności zajęły niewiele czasu. Polecam.

Piotr Lech
96

Polecamy pana Wojtka jako doradcę finansowego. Pomógł nam sprawnie uzyskać kredyt hipoteczny z dofinansowaniem z programu Mieszkanie dla Młodych, uwzględniając nasze indywidualne potrzeby i wymagania. Polecamy.

Magdalena i Robert Jabłońscy
95

Pozytywnie oceniam współpracę z panem Wojtkiem. Przygotował dla mnie oferty dwóch banków i wytłumaczył różniące je szczegóły, dzięki czemu wybrałem lepszy dla mnie kredyt mieszkaniowy. Pomógł także załatwić wszystkie dokumenty, m.in dokumenty od dewelopera, dzięki czemu oszczędziłem trochę czasu. Polecam.

Przemysław Rurarz
94

Kupując mieszkanie postanowiłam skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych i trafiłam do pana Wojciecha. Pomógł mi on wybrać bank, który zaoferował najlepszy kredyt hipoteczny, wskazując szczegóły różniące bankowe oferty. Wnioski do banków złożyliśmy u pana Wojciecha, w jednym miejscu. Przed podpisaniem umowy kredytowej spotkaliśmy się kolejny raz, aby na spokojnie omówić jej zapisy przed pójściem do banku. Polecam.

Anna Rudnik
93

Rekomenduję pana Wojciecha Lankoff jako doradcę finansowego. Pomógł mi znaleźć sposób na zakup mieszkania z hipoteką urzędu miasta i dobrał bank, którego warunki i sposób kredytowania dopuściły przeprowadzenie transakcji do końca. Równocześnie oferta cenowa banku była konkurencyjna na tle innych banków.

Piotr Tomczyk
92

Kolega polecił mi pana Wojtka, kiedy wspomniałam mu o kredycie hipotecznym na kupno mieszkania. Pan Wojtek znalazł bank, który zaoferował mi kredyt mieszkaniowy z programu Mieszkanie dla Młodych spełniający moje warunki. Chcę też podkreślić, że mocno się zaangażował nie tylko wybierając bank i doprowadzając do podpisania umowy kredytowej, ale też przygotowując dokumenty i aneksy dla dewelopera, kiedy okazało się, że powierzchnia mieszkania zmieniła się w stosunku do pierwotnej umowy o zbyt dużą wartość i pojawiło się ryzyko, że bank nie wypłaci później kredytu. Gdybym załatwiała kredyt bezpośrednio w banku, pewnie nie mogłabym liczyć na taką pomoc. Polecam.

Ewa Ziach
91

Kiedy pierwszy raz trafiliśmy do pana Wojciecha, właśnie znaleźliśmy mieszkanie, które chcieliśmy kupić korzystając z programu Mieszkanie dla młodych. Okazało się jednak, że jedna z naszych umów o pracę nie spełnia warunków formalnych stawianych przez banki i musimy poczekać.
Czekaliśmy więc, a w międzyczasie skończyły się środki na dofinansowania w 2016 roku. Jednak pan Wojciech pamiętał o nas i powiadomił nas, kiedy okazało się, że można kupić mieszkania na rynku wtórnym korzystając z dofinansowania z 2017 roku… Sam kredyt został sprawnie załatwiony i mieszkanie jest już nasze. Polecamy.

Paulina i Paweł Wiśniewscy
90

Mogę zarekomendować współpracę z panem Wojtkiem w zakresie kredytów hipotecznych. Wyjaśnił mi on szczegóły programu Mieszkanie dla młodych, co pomogło mi uzyskać wysokie dofinansowanie do zakupu mieszkania i pomógł porównać kredyty w różnych bankach. Pan Wojciech zajął się wszystkim od początku do końca organizując cały proces uzyskania kredytu hipotecznego, a na koniec pomógł uzyskać wymagane przez bank ubezpieczenie na życie, 10 razy taniej, niż ubezpieczenie na życie zaoferowane w banku.

Radosław Kupiec
89

W momencie gdy zapadła decyzja o zakupie mieszkania powstało pytanie: jak to zrobić? Po przeprowadzeniu wstępnego rekonesansu okazało się iż nie jest to tak proste jak każda inna transakcja. W związku z tym popytałem znajomych i Pana Wojciecha polecił mi kolega z pracy. Stwierdził że był bardzo zadowolony z jego usług. Znaleźliśmy mieszkanie i skontaktowaliśmy się z Panem Wojtkiem który od razu wszystko nam wyjaśnił oraz znalazł banki, które miały dla nas dobrą ofertę. Jednakże los chciał, że zanim dostaliśmy kredyt zabrakło środków w programie Mieszkanie dla młodych na 2016 rok. To jednak nie ostudziło jego zapału do pracy i w tej sytuacji przygotował dla nas umowę przedwstępną tak, aby można było skorzystać z dofinansowania w 2017 roku. Po negocjacjach ze sprzedającymi mieszkanie zmieniliśmy umowę, z pomocą pana Wojtka załatwiliśmy kredyt i kupiliśmy mieszkanie. W naszym przypadku było sporo zawirowań ale dzięki pełnemu profesjonalizmowi Pana Wojtka, który pomagał nam na każdym etapie transakcji i doprowadził sprawę do końca możemy się teraz cieszyć własnym mieszkaniem. Bez jego pomocy zakup tego mieszkania pewnie nie doszedłby do skutku.

Klaudia i Maksymilian Swat
88

Kilka razy spotkałem się z panem Wojciechem planując zakup mieszkania i kalkulując koszty z tym związane, z uwzględnieniem dofinansowania w MDM’ ie i bez niego. Po ostatecznym wyborze nieruchomości pan Wojciech pomógł mi z wzorem umowy przedwstępnej i porównaniem ofert różnych banków, a po umowie kredytowej polecił dobrego i niedrogiego notariusza. Polecam pana Wojciecha, jako kompetentnego doradcę finansowego.

Mateusz Dutkiewicz
87

Do Wojtka przyprowadził nas kolega, kiedy dowiedział się, że planujemy zakup mieszkania. Dzięki temu od razu i w jednym miejscu dostaliśmy komplet informacji o dostępnych ofertach banków, o MDM’ie oraz o tym jakie warunki musimy spełnić, żeby dostać planowaną kwotę kredytu. Po ich spełnieniu, szybko i na czas dostaliśmy potrzebny kredyt. Polecamy.

Sylwia i Emil Bałchanowscy
86

Do skorzystania z pomocy pana Wojciecha i pani Moniki zachęcili mnie członkowie mojej rodziny, którym państwo Lankoff pomogli, zarówno przy kredycie jak i sprzedaży nieruchomości. Pan Wojciech zwrócił moją uwagę na kilka czynników związanych z kredytem hipotecznym, których nie brałem pod uwagę. Dzięki temu, wspólnie wybraliśmy korzystniejszy dla mnie kredyt. Wszystkie formalności związane z udzieleniem kredytu hipotecznego, sprawnie i terminowo załatwił pan Wojciech. Natomiast dzięki pani Monice dostrzegłem wady mieszkania, na które byłem już prawie zdecydowany. W efekcie kupiłem inne, znacznie lepsze mieszkanie. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Państwem Lankoff, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ich usługi.

Sebastian Kaleta
85

Jak ciężko jest dostać kredyt to każdy z nas wie ale jeszcze ciężej jest znaleźć dobrego i profesjonalnego doradce finansowego. Kontakt do P. Wojtka dostaliśmy od znajomych, którzy wcześniej z nim współpracowali. Z ich opinii wynikało, że P. Wojtek to profesjonalista w swojej dziedzinie – nie mylili się.
Nawiązaliśmy więc współprace z P. Wojtkiem, kiedy potrzebowaliśmy kredytu na wykończenie domu. Nasza sytuacja nie należała do łatwych, ale pomimo tego P. Wojtek w ostateczności sobie poradził. Za pierwszym razem nie powiodło się, bank odmówił nam kredytu. Pan Wojtek zaproponował inny bank, korzystniejszy dla nas, w którym wymagania w międzyczasie zaczęliśmy spełniać.
Trwało to kilka miesięcy, a nasza nadzieja była coraz mniejsza, ale ostatecznie rezultat naszej współpracy był pozytywny, a i oferta banku była dobra na tle innych. Pan Wojtek był z nami także przy podpisaniu umowy kredytu i na bieżąco policzył nam nasze koszty, przy różnych wariantach wypłaty transz kredytu. Dzięki temu zaoszczędziliśmy na odsetkach od kredytu. Polecamy.

Justyna Kosela Dzik , Łukasz Dzik
84

Polecam Pana Wojtka jako doradcę finansowego, który nie tylko potrafi znaleźć odpowiedni bank, ale który też dopilnowuje wszystkich szczegółów związanych z zakupem nieruchomości angażując się osobiście.

Monika Zwolańska, główna księgowa
83

Polecamy pana Wojtka jako doradcę finansowego. Pomagał nam w uzyskaniu kredytu na budowę domu. Potwierdzamy, że kredyt został załatwiony szybko i sprawnie, a oferta banku, który wspólnie wybraliśmy spełnia nasze wymagania.

Izabela i Paweł Chodakowscy
82

Już od ponad 6 lat współpracujemy z Panem Wojtkiem Lankoffem. Polecamy go jako kompetentnego doradcę finansowego. Z jego udziałem finansujemy już kolejną inwestycję. Pan Wojtek angażuje się w każdą sprawę i motywuje do szybkiego działania w zakresie kompletowania dokumentacji, przygotowania wniosków i uzgodnienia procedur formalnych. Jego działania są bardzo pomoce również w tak prozaicznych sprawach jak terminowe złożenie dokumentacji, gdzie sam często wyręczał nas w tych czynnościach. Współpracując z nim nie tylko można zaoszczędzić ale przede wszystkim zyskać. Polecamy Pana Wojciecha Lankoffa wszystkim szukającym wsparcia doradcy finansowego.

Edyta i Jacek
81

Kontakt do pana Wojciecha dostaliśmy od wspólnego znajomego. Od początku byliśmy zadowoleni ze współpracy, która przebiegała bezproblemowo. Po określeniu naszych oczekiwań pan Wojciech od razu złożył wnioski do kilku banków, a następnie nadzorował współpracę z bankami, szczególnie gdy chodziło o dostarczanie przeróżnych dokumentów. Na każde pytania i niejasności pan Wojciech potrafił od razu odpowiedzieć i poradzić w wyborze lepszej opcji. Niejednokrotnie mieliśmy wrażenie, że dysponuje on większą wiedzą, a na pewno doświadczeniem niż pracownicy banku odpowiedzialni za kredyty hipoteczne. Zdawaliśmy sobie sprawę, że załatwianie kredytu to nie jest prosta sprawa, natomiast nie odczuliśmy tego procesu dzięki pomocy pana Wojciecha. Dziękujemy!

Kinga Pokluda i Zbyszek Rybicki
80

Pana Wojtka polecił mi kolega w pracy, kiedy dowiedział się o moich kłopotach z kredytem na budowę domu. Z panem Wojtkiem wybraliśmy bank i po około miesiącu od pierwszego spotkania umowa kredytowa w banku była podpisana. Oferta banku, w którym wzięliśmy ostatecznie kredyt była lepsza, niż ta o którą sami się staraliśmy w banku, który sprawił te początkowe kłopoty.
Pan Wojtek zadbał o to, aby wszystko przebiegło sprawnie, więc kiedy nie mogłam wyrwać się z pracy, przyjechał do mnie do biura i odebrał brakujące oświadczenia, także uczestniczył z nami podczas podpisania umowy.
Polecamy pana Wojtka znajomym, którzy potrzebują kredytu na budowę domu.

Monika Kiniorska
79

Postanowiłem kupić nowe mieszkanie w Nowinach i po rozmowie u dewelopera trafiłem do pana Wojtka. Po długiej rozmowie na temat moich planów i finansów ustaliliśmy, jakie działania powinienem wykonać, aby koszty związane z zakupem mieszkania i kredytem hipotecznym były jak najniższe. W ciągu kilku miesięcy wprowadziłem ten plan w życie. W ostatniej fazie znów mogłem liczyć na pomoc pana Wojtka, który porównał dla mnie aktualne oferty banków i załatwił kredyt w banku, który obaj uznaliśmy za najtańszy.

Paweł Soboń
78

Pan Lankoff zdopingował mnie do szybkiego działania, dzięki czemu dostałem kredyt na mieszkanie jeszcze przed podwyżkami opłat bankowych. Załatwienie kredytu poszło naprawdę sprawnie i mogłem liczyć na pomoc pana Wojciecha na każdym etapie procedury kredytowej. Polecam.

Paweł Wydrych
77

Kredyt hipoteczny na mieszkanie, sterta dokumentów oraz cała wydłużona procedura bankowa z opowieści moich znajomych zniechęcała do tego typu transakcji oraz wydawała się mało realna w mojej sytuacji. Szukałem banku, który uwzględni moja nowa wysokość wynagrodzenia oraz podejdzie elastycznie do udokumentowania moich dochodów. Znajomy z banku polecił mi pana Wojtka jako specjalistę. Na spotkaniu przygotowaliśmy niezbędną dokumentację, pan Lankoff przygotował wszystko bardzo starannie i po niecałych 6-ciu tygodniach mieszkanie jest już moje. Gorąco polecam współpracę z panem Wojtkiem.

Karol Miernik
76

Pan Wojtek Lankoff pomógł mi uzyskać pożyczkę hipoteczną. Szybko i profesjonalnie zajął się sprawami kompletowania dokumentacji niezbędnej bankowi. Zaangażowany, dyspozycyjny, zawsze odpowiada na telefony, cierpliwy przy wyjaśnianiu mi wszelkiej, niezrozumiałej dla mnie, terminologii bankowej. Obecnie poprosiłam p. Wojtka o znalezienie kredytu bardziej korzystnego na refinansowanie kredytu w innym banku.

Agnieszka Palus
75

Pana Wojciecha polecili nam właściciele nieruchomości, którą postanowiliśmy kupić. Pan Wojtek uznał nasz plan za trudny, ale możliwy w realizacji. Ponieważ na drodze do uzyskania kredytu mogły pojawić się różna niespodzianki, zaproponował złożenie wniosku o kredyt w kilku różnych bankach, a później reprezentował nas w kontaktach z nimi i negocjował warunki. W trakcie i na koniec całego procesu pomógł także porównać oferty banków.
Polecamy pana Wojtka do załatwiania kredytów hipotecznych. Współpraca z nim to mniejsza liczba spraw na głowie i większa pewność ostatecznego sukcesu. Nawet w porównaniu z korporacyjnymi pośrednikami finansowymi typu Open Finanse czy Expander

Agnieszka Wicha i Miłosz Skiba
74

Kończymy budowę domu i postanowiliśmy wspomóc się kredytem. Do pana Wojtka trafiliśmy z polecenia koleżanki, której załatwiał kredyt na dom. Pan Wojtek zdopingował nas do szybkiego działania, dzięki czemu dostaliśmy kredyt, jeszcze zanim banki podniosły oprocentowanie. Kwota w założonej wysokości, wysokość raty także. Bank wymagał od nas ubezpieczenia na życie i zaproponował swoje ubezpieczenie, ale pan Wojciech polecił nam innego ubezpieczyciela, u który składki były kilkakrotnie niższe, a bank go zaakceptował.
Teraz tylko musimy skończyć budowę domu… Polecamy pana Wojciecha swoim znajomym.

Renata i Mariusz Godek
73

Pan Wojciech Lankoff jest profesjonalistą w zakresie finansów szeroko rozumianych; kredyty, inwestycje, ubezpieczenia. Wielokrotnie korzystaliśmy z jego pomocy oraz rekomendacji najlepszych w danym momencie narzędzi finansowych. Polecamy z pełnym przekonaniem korzystanie z usług Pana Wojciecha.

Marcin i Elżbieta Gołdyn
72

Serdecznie dziękuję za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, a w szczególności za zaproponowanie zupełnie innego podejścia do analizy kredytów z uwzględnieniem przyszłych możliwości spłat rat. Pozwoliło to zmienić strategię i podpisać umowę na warunkach korzystniejszych, a nie branych wcześniej pod uwagę.
Przedstawił Pan plan dokładnie dostosowany do naszych oczekiwań i możliwości.
Spokojnie polecam każdemu starającemu się o kredyt hipoteczny

Jacek Mochocki
71

Pan Wojciech Lankoff pomagał nam uzyskać kredyt na budowę domu. Projekt nietypowy, jako że budujemy dwa bliźniaki wspólnie z rodzicami. Pokonując nieco trudności, z pomocą p. Wojtka załatwiliśmy kredyt. Spokojnie możemy polecić go jako dobrego specjalistę w swojej dziedzinie.
Co ciekawe, w trakcie załatwiania kredytu p. Wojciech wskazał nam, że działka na której rozpoczęliśmy budowę formalnie nie posiada dojazdu, mimo że byliśmy pewni, że posiada. Pan Wojciech pomógł nam także w przeprowadzeniu formalności w załatwieniu dojazdu. Mając wiedzę co i jak zrobić, po uzgodnieniach z notariuszem i sąsiadami szybko rozwiązaliśmy problem.

Kinga i Mateusz Kolankowscy
70

Pan Wojtek pomógł mi w uzyskaniu kredytu na mieszkanie pod wynajem. Po sprawdzeniu kilku banków dopasował jeden z nich, który spełniał moje wymagania i określił cenę mieszkania, jaką mogłam maksymalnie zapłacić, aby dostać odpowiedni kredyt. Wszystko odbyło się tak jak założyliśmy i kredyt został przyznany na czas i na dobrych warunkach. Chcę jeszcze podkreślić, że p. Wojtek zadbał o to, aby wszystko przebiegło szybko, więc kiedy nie mogłam wyrwać się z pracy, po prostu przywiózł mi dokumenty do podpisu, aby nie tracić czasu. Polecam:-)

Marta Wzorek
69

Współpraca z Wojtkiem to sama przyjemność. Jego pełne zaangażowanie i profesjonalizm są godne polecenia. Na każdym etapie tłumaczył niezrozumiałe zapisy bankowe i rozwiewał wszelkie wątpliwości. Nie mogliśmy lepiej trafić. Szczerze polecamy.

Kasia i Jacek Sędeccy
68

Pan Lankoff pomagał nam przy załatwianiu kredytu na mieszkanie. Kredyt załatwiony szybko, sprawnie i w banku, który wybraliśmy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z panem Wojciechem.
Polecamy Pana Wojtka wszystkim osobom zainteresowanym profesjonalnym doradztwem finansowym.

Iwona Wójcik-Kurowska i Rafał Kurowski
67

Z prawdziwą przyjemnością, po raz drugi korzystałem z usługi doradztwa finansowego realizowanej przez Pana Wojciecha Lankoff.
To prawdziwy profesjonalista, który w każdej sytuacji potrafi znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę potrzeb swoich klientów. Tak też było w moim przypadku.
Pan Lankoff, wskazał banki mające w swojej ofercie interesujący mnie produkt, pomógł mi skompletować wymagane do uruchomienia usługi dokumenty i wypełnił wnioski bankowe do kredytu. Przez cały czas realizacji usługi służył mi fachową wiedzą i doradztwem.
Z pełnym przekonaniem polecam go Państwu jako doświadczonego i bardzo kompetentnego specjalistę.

Krzysztof Jakubowski, Wiceprezes Zarządu Interkadra Sp. z o.o.
66

Polecam Pana Wojtka jako doskonałego doradcę przy wyborze kredytu hipotecznego. Nie dość, że wybrał nam najlepszy kredyt na rynku, to do tego załatwił formalności, co przy obecnej naszej pracy nie jest najłatwiejsze. Gorąco polecamy Pana Wojtka, jako osobę kompetentną, posiadającą wiedzę i doświadczenie w branży finansowej.

Katarzyna i Paweł Minda
65

Już dwukrotnie korzystaliśmy z usług Wojtka w zakresie uzyskania kredytu hipotecznego. W obu przypadkach wykazał się on pełnym profesjonalizmem – za pierwszym razem znalazł bank, który przyznał nam kredyt na zakup mieszkania z wpisanym komornikiem, za drugim razem najkorzystniejszy ze względu na warunki finansowe. Ma wiedzę i doświadczenie, z których korzystamy przy konsultacjach związanych z zakupem mieszkania jak również inwestycyjnych. Myślimy, że najlepszą rekomendacją dla niego jest to, że pełni spokoju polecamy jego usługi naszym przyjaciołom i rodzinie.

Marysia i Tomek Siudowie
64

Wiedza, doświadczenie i dyspozycyjność Pana Wojtka były dla nas nieocenione podczas kupowania domu. Jest doradcą o wysokiej kulturze osobistej, ogromnej wiedzy i elastyczności. Wybrał dla nas najkorzystniejszą ofertę spośród ofert kilku banków i przeprowadził nas przez wszelkie formalności szybko, sprawnie i absolutnie bezboleśnie – poprzednim kredytem zajmowaliśmy się sami i mieliśmy w związku z tym same złe wspomnienia. Serdecznie polecamy współpracę z Panem Wojtkiem!

Katarzyna i Zbigniew Pastuszka
63

Pan Wojtek pomógł mi szybko i sprawnie załatwić kredyt na mieszkanie. Z wielu ofert bankowych wybrał tę najkorzystniejszą dla mnie i wynegocjował warunki atrakcyjniejsze od tych, które zaproponował mi bezpośrednio bank. Uzyskałam rzetelną informację o wszystkich kosztach związanych z kredytem.
Polecam Pana Wojtka wszystkim osobom zainteresowanym profesjonalnym doradztwem finansowym.

Jolanta Manecka
62

Sytuacja losowa zmusiła nas do szybkiego zakupu mieszkania. Pan Wojtek pomógł nam znaleźć bank, który udzielił nam kredytu na oczekiwanych przez nas warunkach. Zaangażował się osobiście, aby pomóc w załatwieniu formalności, kiedy jedno z nas przebywało w szpitalu, a drugie w delegacji. Przeprowadził nas od wyboru oferty konkretnego banku, do podpisania umowy kredytowej i uruchomienia kredytu. Dziękujemy Panie Wojtku. Polecamy.

Anna i Artur Flis
61

Dzięki pomocy pan Wojtka dostałam kredyt na zakup mieszkania. Polecił mi go kolega pracujący w banku i ja polecam go dalej – po bezowocnych próbach w różnych bankach, dopiero pan Wojtek wskazał, w którym banku dostanę taki kredyt, jak zakładałam i szybko pomógł załatwić formalności.
Bardzo gorąco polecam współpracę z Panem Wojtkiem 🙂

Kamila Michalska
60

Pan Wojtek skutecznie, sprawnie i przede wszystkim szybko załatwił mi już drugi raz kredyt hipoteczny. Ponieważ jestem bardzo zabiegany, nie mam nigdy czasu, aby spokojnie wszystko powypełniać i zebrać w całość. Pan Wojtek nad wszystkim zawsze czuwa. Dodatkowo zawsze stara się znaleźć najlepsza dla klienta ofertę, niekoniecznie najbardziej profitową dla niego. Mogę z całą pewnością zapewnić, że jego działaniom zawsze przyświeca uczciwość i profesjonalizm.

Marcin Smoroń, Prezes Zarządu Interkadra Sp. z o.o.
59

Szczerze polecamy współpracę z Panem Wojciechem Lankoff. Cieszymy się, że podczas wybierania kredytu hipotecznego mogliśmy skorzystać z jego profesjonalnej pomocy. Dzięki jego wytrwałości i zaangażowaniu uzyskaliśmy bardzo korzystne warunki finansowe. Pomógł nam przebrnąć przez czasochłonne procedury, które dla osób pracujących na etatach i niebędących bankowcami to prawdziwa gehenna. Właściwie wszystko przygotował za nas – tak powinien działać prawdziwy doradca!
Poza tym Pan Wojtek jest osobą o wyjątkowej kulturze osobistej i cierpliwości – możecie mu zaufać!

Justyna i Jarek Suchenia
58

Usługi Pana Wojciecha polecił mi znajomy, kiedy wspomniałem o planach budowy domu. Dzięki jego profesjonalnej pomocy w wyborze banku i przygotowaniu dokumentów kredyt dostałem szybko i na atrakcyjnych warunkach. Polecam.

Mateusz Szyszka
57

Budowa domu jednorodzinnego to nie lada wyzwanie zarówno logistyczne ale przede wszystkim finansowe. Wojtka znamy od wielu lat i kiedyś mu o tym wspominaliśmy w rozmowie. Dzięki tej rozmowie łatwiej było nam rozwiązać pewne problemy, z którymi napotkaliśmy się na etapie planowania i realizacji budowy. Po ich usunięciu, z pomocą Wojtka łatwiej było nam też dobrać odpowiedni kredyt na sfinansowanie budowy. Polecamy.

Ewelina i Dariusz Piaseccy
56

Kredyt na pierwsze mieszkanie wzięliśmy sami. Dopiero jakiś czas później rozmawiałem o tym z Wojtkiem, którego znam od kilkunastu lat. Wyjaśnił mi wtedy kilka elementów, na które nie zwróciłem wcześniej uwagi. Dlatego też, kupując kolejne mieszkanie zwróciliśmy się do niego o pomoc. Wojtek wiedząc, że poszukujemy mieszkania, w odpowiednim czasie zwrócił naszą uwagę na pojawiającą się na krótko promocję w banku oraz pomógł odpowiednio dopasować sposób finansowania kupowanej nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy naprawdę zadowoleni z warunków kredytu, a cała procedura przebiegła sprawnie i szybko.

Agata i Radosław Stanek
55

Potrzebowałam pilnie kredytu pod zakup lokalu użytkowego. Dzięki pomocy Pana Wojtka udało się wszystko sprawnie przeprowadzić i trudne okazało się łatwe. Wielkie dzięki. Polecam.

Dorota Piotrowska
54

Pan Wojtek szukał dla nas oferty kredytu na budowę domu. Rozebrał dla nas kilka ofert na czynniki pierwsze, abyśmy sami mogli ocenić plusy i minusy każdej z ofert oraz faktyczne koszty kredytu. Rekomendujemy jako dobrego doradcę finansowego. Poza tym, jeśli ktoś ceni sobie czas, to na pewno doceni fakt, że Pan Wojtek jest bardzo elastyczny jeśli chodzi o godziny i miejsce spotkania.

Katarzyna i Dominik Wicha
53

Pana Wojtka polecił mi znajomy. Przed spotkaniem sprawdziłem jeszcze jego stronę internetową i wśród wcześniejszych rekomendacji znalazłem dwie od znanych mi osób 🙂 Teraz także i ja wspólnie z żoną możemy potwierdzić, że pan Wojtek w szybko i profesjonalnie pomaga w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Dodatkowo doradził nam fajny ROR z bonusami. Serdecznie polecamy 🙂

Marcin i Anna Adamczykowie
52

Pan Wojtek pomagał mi znaleźć kredyt MDM. Trafiłem do niego z polecenia koleżanki. Zastanawiałem się wtedy nad dwoma mieszkaniami. Pan Wojtek pokazał mi finansowe konsekwencje wyboru każdego z nich, dzięki czemu uniknąłem nadmiernego zadłużenia się. Potem szczegółowo porównaliśmy oferty kilku banków. Ostatecznie transakcja okazała się dosyć skomplikowana, ale dzięki pomocy pana Wojtka szczęśliwie dobrnąłem do końca.

Maksymilian Molęda
51

POLECAM współpracę z Panem Wojtkiem. Super gość znający się na rzeczy, fachowiec, wie co mówi i robi. Jego słowa stają się faktem. Kupiliśmy mieszkanie w miejscu na którym najbardziej nam zależało , a kredyt dostaliśmy najniższy z możliwych . Dziękujemy.

Katarzyna Przybylska
50

Pan Wojtek bardzo szybko pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego. Pozostając z nami w stałym kontakcie dopełnił wszystkich formalności i doprowadził sprawę do samego końca. Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Wojtka każdemu ponieważ jest mocno zaangażowany w swoją pracę i wykonuje ją rzetelnie.

Ewa i Maciej Kornak
49

Pan Wojtek znalazł dla mnie bardzo korzystny kredyt na zakup mieszkania. Po jakimś czasie skontaktował się ze mną oferując mi możliwość obniżenia raty kredytu., poprzez przeniesienie go do innego banku. Chociaż finalnie nie dokonałam zmiany, to udało mi się wynegocjować niższą marżę w swoim banku. Polecam Pana Wojtka jako świetnego specjalistę.

Agata Buda
48

Do Wojtka trafiłem z polecenia kolegi. Po pierwszym spotkaniu wiedziałem że jest to odpowiednio kompetentna osoba która zajmie się moim kredytem hipotecznym.
Polecam Wojciecha Lankoffa jest to profesjonalista w pełni tego słowa znaczeniu, jego usługi są idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Karol Wójcik
47

Pan Wojtek Lankoff załatwiał nam kredyt na zakup mieszkania. Odbyło się to szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecamy.

Ewa i Grzegorz Zuchowicz
46

Szukając kredytu na dokończenie budowy domu trafiliśmy z polecenia do Pana Wojtka, który pomógł nam odpowiednio przygotować kosztorys i inne dokumenty oraz wybrać najlepszą ofertę kredytową , a później szybko doprowadził do podpisania umowy kredytowej. Polecamy.

Sebastian i Katarzyna Ślefarscy
45

Pan Wojtek pomagał nam znaleźć finansowanie na zakup domu. Dzięki jego determinacji i mimo naszej specyficznej sytuacji i wynikających z tego pewnych problemów dostaliśmy kredyt na czas i kupiliśmy dom. Będziemy polecać Pana Wojtka znajomym, kiedy będą potrzebować kredytu. To człowiek rodzaju „Marzenia załatwiam od ręki, na cuda czekamy dwa dni”

Sylwia i Przemysław Kołodziejczyk
44

Po samodzielnym nieudanym poszukiwaniu kredytu na budowę domu trafiłam do pana Wojtka. Z jego pomocą dość szybko znalazłam właściwy bank i rozpoczęłam budowę. Pan Wojtek bardzo angażuje się w dopilnowanie wszystkich formalności, jest osobą bardzo sumienną. Polecam jego usługi.

Renata Attia
43

Polecam pana Wojciecha Lankoffa jako doradcę finansowego, gdyż nie tylko podsunął mi nowe rozwiązania finansowe, ale i pomógł uporządkować stare ciążące nam sprawy.

Sebastian Tosnowiec
42

Polecamy Wojciecha Lankoff jako doradcę finansowego. Profesjonalnie przygotował nam oferty kredytu, pomógł wybrać najlepszą, wyjaśnił szczegóły i doprowadził aż do podpisania umowy kredytowej. Rzetelny, kompetentny, a co najważniejsze w pełni zaangażowany i oddany naszej sprawie. Nie mogliśmy trafić lepiej.

Agnieszka i Piotr Worwa 😉
41

Kilka lat temu zdecydowaliśmy się kupić mieszkanie i postanowiliśmy skorzystać z firmy, która pomoże nam załatwić wszelkie formalności kredytowe. Szczęśliwie trafiliśmy „pod skrzydła” Pana Wojtka, który z bardzo dużą cierpliwością wyjaśnił nam wszystkie szczegóły i pomógł wybrać najatrakcyjniejszą ofertę kredytu hipotecznego. Z czystym sumieniem polecamy usługi świadczone przez Pana Wojciecha.

Michał i Małgorzata Waszkuć
40

Kiedy potrzebowaliśmy kredytu na zakup mieszkania zwróciłem się do Pana Wojtka. Nie zawiodłem się, bo oferta kredytu została dobrana właściwie. Dodatkowo, doceniamy pomoc pana Wojtka w przygotowaniu dokumentów. Polecamy.

Anna i Andrzej Niedbalscy
39

Potwierdzam, że Wojciech Lankoff jest specjalistą w zakresie kredytów hipotecznych. Porównał dla mnie oferty kilku banków, dzięki czemu mogłem wybrać najlepszy kredyt. Polecam jako doradcę finansowego.

Rafał Iwanczatik
38

Trafiliśmy do Wojtka z polecenia kolegi. Wojtek porównał dla nas kilka ofert kredytu hipotecznego, wyjaśnił szczegóły i pomógł wybrać kredyt. Polecamy jego usługi.

Barbara i Daniel Tylutki
37

Polecamy usługi pana Wojtka Lankoffa jako doradcy finansowego. Pełen profesjonalizm.

Marta i Paweł Wróblewscy
36

Trafiliśmy do Pana Wojtka, kiedy znaleźliśmy dom, który chcieliśmy kupić. Pokazał nam on w jaki sposób sformalizować transakcję i w którym banku starać się o kredyt, aby skorzystać z kredytu Rodzina na Swoim, dokładnie i cierpliwie wytłumaczył bankowe sformułowania. Dzięki temu zmniejszyliśmy znacznie raty kredytu. Polecamy Pana Wojciecha jako specjalistę w zakresie kredytów hipotecznych.

Ewa i Jacek Snopek
35

Trafiliśmy do Pana Wojtka Lankoffa z polecenia znajomej, kiedy szukaliśmy najlepszego kredytu na budowę domu. Byliśmy zadowoleni z jego obsługi i banku, który nam wybrał. Pan Wojtek pamiętał o nas i kilka lat później, również z jego pomocą, przenieśliśmy kredyt do innego banku, który zaoferował nam lepsze warunki, niż dotychczasowy. Dzięki temu koszty kredytu znacząco się zmniejszyły. Cechuje go rzetelność, życzliwość i profesjonalizm. Dalej jesteśmy w kontakcie. Poleciliśmy już Pana Wojtka swoim kilku znajomym i oni również są bardzo zadowoleni. Polecamy pana Wojtka, jako doradcę finansowego.

Barbara i Robert Graboń
34

Pan Wojtek pomagał mi w załatwieniu kredytu na zakup domu. Dobrał bank do specyfiki transakcji i prowadził sprawę do podpisania umowy. Polecam.

Jacek Brzozowiec
33

Parę lat temu w podsumowaniu rankingu kredytów hipotecznych przeczytałem dającą do myślenia rekomendacje, że w sumie to nie jest istotne jaki bank się wybierze, ważne żeby wybrać taki bank, w którym ma się kogoś znajomego, a to ze względu na to, że niejednoznaczne procedury i różne kruczki powodują, że bez odpowiedniej pomocy nie dostanie się optymalnej oferty.
Dla nas Wojtek był właśnie takim znajomym, z tym że nie ograniczającym się do znajomości jednego banku. Wojtek pomógł nam porównać oferty różnych banków, skompletować niezbędne dokumenty i pomóc wynegocjować lepszą ofertę w wybranym banku. Śmiało możemy polecić doradztwo Wojtka innym osobom !!!

Justyna i Bogumił Brela
32

Kredyt na budowę domu załatwialiśmy przy pomocy Wojciecha Lankoff. Pan Wojciech pomógł wybrać odpowiedni dla naszej sytuacji bank i sprawnie przygotował dokumenty. Z jego pomocą uzyskanie i rozliczenie kredytu nabudowę domu nie było trudne. Polecamy jako dobrego specjalistę.

Kamil i Dorota Purscy
31

Polecamy Wojtka wszystkim, którzy cenią sobie ludzi konkretnych, cierpliwych, kompetentnych i sympatycznych. Wojtek dobrał bank tak, aby kredyt był najtańszy z uwzględnieniem planowanych przez nas nadpłat kredytu. Dodatkowo pomógł sprawdzić zapisy umowy przedwstępnej, aby transakcja była dla nas bezpieczna. Polecamy jego usługi.

Maria i Jakub Kowalczyk
30

Pan Wojtek załatwiał mi kredyt, kiedy kupowałem mieszkanie. Mam sporo spraw na głowie, więc zadbał o to, aby formalności były dla mnie jak najmniej uciążliwe. Warto wspomnieć, że nawet załatwił w banku problem, kiedy ten pomyłkowo naliczył ratę w mojej umowie kredytowej. Polecam jego usługi, bo zajął się tym profesjonalnie do samego końca, dziękuję za pomoc.

Krzysztof Specht
29

Z Wojtkiem rozmawiałem, kiedy szukałem kredytu na zakup działki, później przyszła kolej na dokończenie budowy domu. Starałem się rozeznać rynek w zakresie dostępnych ofert bankowych. Jak niewiele wiedziałem wyszło dopiero w trakcie spotkania z Wojtkiem. Jego sugestie i propozycje pomogły mi podjąć ostateczną decyzję i dokonać wyboru kredytu, z którego warunków nawet po latach jestem zadowolony. Kredyt ten uzyskałem na warunkach, wobec których dzisiaj bezradnie rozkładają ręce specjaliści od konsolidacji i refinansowania. Wiem – sprawdzałem. Ze wszech miar polecam usługi Wojtka w z zakresie kredytów hipotecznych.

Jan Mazur
28

Polecamy Wojciecha Lankoff jako specjalistę w zakresie usług finansowych. Znam Wojtka od wielu lat, jego życzliwość, kulturę osobistą i rzetelność. Dlatego też kiedy postanowiliśmy z mężem wziąć kredyt na budowę domu, zwróciłam się o pomoc do Wojtka, który oszacował naszą zdolność kredytową, porównał dostępne oferty banków i wybrał najkorzystniejszą dla nas, a następnie pomógł przygotować dokumenty do kredytu.

Agnieszka i Rafał Bujnowscy
27

Kiedy zdecydowałem się kupić mieszkanie, to z polecenia znajomego trafiłem do pana Wojciecha. Wspólnie policzyliśmy związane z zakupem koszty, raty kredytu oraz wybraliśmy bank, który wydał promesę kredytową. Dopiero później, mając zapewnione finansowanie znalazłem mieszkanie, a pan Wojciech pomógł doprowadzić sprawę zakupu mieszkania do szczęśliwego końca. Polecam usługi pana Wojciecha.

Damian Michałkiewicz
26

Polecamy Pana Wojtka Lankoffa, jako kompetentnego, odpowiedzialnego i solidnego specjalistę. Dzięki jego zaangażowaniu pojawiające się na drodze przeciwności zostały szybko pokonane, a kredyt został przyznany w odpowiedniej wysokości i na czas. Jest to osoba godna zaufania, potrafiąca dopasować najbardziej korzystną ofertę do indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Ewelina i Łukasz Sobala
25

Wojtek pomógł nam szczegółowo porównać oferty różnych banków i w wybranym banku wynegocjować lepszą ofertę. Polecam jako doradcę finansowego.

Justyna Nawrocka-Dworniak, lekarz stomatolog
24

Kiedy wspomniałem koledze z pracy, że myślimy nad zakupem mieszkania, dał mi numer telefonu do Wojtka i polecił jako doradcę finansowego.
Wojtek zaproponował rozwiązanie finansowe, które przy jak najniższych kosztach umożliwiło nam zakup mieszkania, choć myśleliśmy, że będziemy musieli jeszcze się z tym wstrzymać.
Wojtek jest profesjonalistą, posiada ogromną wiedzę z zakresu finansów, jest rzetelny i życzliwy.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Wojtka Lankoffa znajomym.

Kinga i Jakub Skorupa
23

Właściwa osoba na właściwym miejscu!. Z całym przekonaniem polecamy współpracę z Panem Wojciechem Lankoffem. Przez cały okres kilkuletniego korzystania z pomocy Pana Wojtka m.in. w uzyskaniu kredytu mieszkaniowego oraz kilku inwestycji wykazuje On pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm – i to tylko niektóre z jego atutów… krótko mówiąc wytrawny doradca. Profesjonalny, uśmiechnięty i mimo wielu obowiązków zawsze gotowy do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tą właściwą z pełnym obrazem sytuacji.Człowiek rzetelny, szybki w działaniu, posiadający ogromną wiedzę w dziedzinie finansów i bankowości, połączoną z wysoką kulturą osobistą. SERDECZNIE POLECAMY!

Justyna i Grzegorz Kupiec
22

Sam korzystałem a teraz polecam znajomym usługi Wojtka w sprawach sfinansowania zakupu nieruchomości. Mówię im zawsze: to człowiek obecny na rynku od wielu lat i z pewnością nie zniknie wraz z przyznaniem Wam kredytu. Jest fachowcem w swojej dziedzinie, który realnie ocenia możliwości klienta i nie pozwoli Wam kupić ziemi na księżycu.

Kordian Myszkowski
21

Gorąco polecam Pana Wojciecha Lankoffa jako doradcę finansowego. Pan Wojciech jest osobą kompetentną, rzetelną, z „ludzkim”podejściem do klienta. Do wszystkich spraw podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Od samego początku kredyt hipoteczny, o jaki starałem się z żoną, okazał się być bardziej skomplikowany od typowych kredytów hipotecznych z jakimi mają do czynienia osoby chcące kupić swoje pierwsze mieszkanie czy dom. W każdej chwili Pan Wojciech służył radą i pomocą podczas załatwiania kolejnych procedur i wynikłych niespodziewanie komplikacji, które w mojej ocenie powstały wskutek niejasnych i nielogicznych procedur bankowych. Nieodzowna okazała się wtedy pomoc Pana Wojciecha. Dzięki niemu wiele spraw udało się przyspieszyć, wynegocjować korzystne dla nas ustępstwa i doprowadzić sprawy do końca.
Szczerze polecam wszystkim współpracę z Panem Wojciechem i zachęcam do skorzystania z jego usług.

Marcin Becla
20

Polecam Wojciecha Lankoffa jako kompetentnego specjalistę w zakresie finansowania budowy domu.

Grzegorz Zarzycki, architekt
19

Wojtek pomógł mi zanalizować różne rozwiązania finansowe, kiedy planowałem budowę domu. Sporządził zestawienia kosztów poszczególnych kredytów w okresie kilkuletnim, co pozwoliło ostatecznie wybrać taki, który faktycznie był dla mnie najkorzystniejszy. Polecam jako doradcę finansowego.

Michał Tarnowski
18

Do Pana Wojtka trafiliśmy mając za sobą współpracę z różnymi doradcami i już na pierwszym spotkaniu mieliśmy wrażenie że to jest ‚właściwy człowiek na właściwym miejscu’. Dlatego też kiedy później potrzebowaliśmy kredytu hipotecznego, a nie mieliśmy żadnej wiedzy na ten temat, udaliśmy się właśnie do niego. Pan Wojtek pomógł nam we wszystkich formalnościach od początku do końca, odpowiadał na wszystkie pytania i był przez cały czas do dyspozycji. Sprawdził naszą zdolność kredytową i wybrał najlepszą dla nas opcję. Okazał się niezwykle pomocny, kiedy rzeczoznawca banku określił wartość mieszkania jako niższą niż cena zakupu. Pomógł wówczas wynegocjować ze sprzedającym obniżenie ceny. Dzięki Panu Wojtkowi otrzymaliśmy całkiem fajny kredyt, a wszelkie formalności z tym związane były załatwiane szybko i sprawnie. Z perspektywy czasu, z czystym sumieniem możemy polecić Pana Wojtka jako kompetentnego doradcę z życzliwym i indywidualnym podejściem do klienta.

Anna i Paweł Kołbus
17

Moja współpraca z Panem Wojciechem rozpoczęła się przy okazji zakupu mieszkania, co nieodzowne było z chęcią pozyskania przeze mnie kredytu hipotecznego. Pan Wojciech pomógł mi zaplanować zakup w taki sposób, że mogłem skorzystać z programu Rodzina na Swoim, dzięki czemu zaoszczędziłem sporo pieniędzy oraz czasu związanego z formalnościami, którymi od początku do końca zajął się Pan Wojciech. Porównując niejednokrotnie już własny kredyt z kredytami znajomych, śmiało mogę powiedzieć, że ma dobre parametry. Polecam Pana Wojciecha Lankoffa, jako specjalistę ds. finansów, z którego doradztwa do dzisiaj sam korzystam.

Dawid Siudak
16

Znamy Wojtka od wielu lat. Wojtek pomagał nam wybrać rozwiązanie finansowe i bank, kiedy postanowiliśmy z żoną zmienić mieszkanie. Pomógł zanalizować i dopracować nasz plan, a także doprowadzić do końca jego realizację. Polecamy jego usługi.

Pietraszewscy
15

Od 2007 roku korzystam z podpowiedzi Wojciecha Lankoffa w sprawach finansowych. Polecam jako doradcę finansowego.

Michał Jaszewski, adwokat
14

Pan Wojtek pomógł mi wstępnie oszacować zdolność kredytową i przygotować dokumenty do kredytu, a kiedy znalazłam mieszkanie porównał dostępne oferty banków i zaproponował najlepszą. Kredyt został przyznany na czas i w odpowiedniej wysokości. Polecam znajomym jego usługi.

Izabela Szczerek
13

Polecam Wojtka Lankoffa jako specjalistę w finansach. We właściwym momencie zwrócił moją uwagę na możliwość skorzystania z rządowego dofinansowania do zakupu mieszkania. Pomógł znaleźć atrakcyjne cenowo mieszkanie i załatwić wszystkie formalności związane z jego zakupem.

Bolesław Kossakowski – nauczyciel fizyki i informatyki, trener karate
12

Parę lat temu razem z mężem braliśmy swój pierwszy kredyt hipoteczny, oczywiście nie mieliśmy zielonego pojęcia w tych sprawach, chodząc od banku do banku i rozmawiając z doradcami słyszeliśmy tylko jedno zdanie “lepszej oferty Państwo nie znajdziecie”, no pewnie że nie bo w ostatniej chwili przez znajomego trafiliśmy do Wojtka. I oczywiście lepiej trafić nie mogliśmy. Wojtek jasno i dokładnie wyjaśnił nam na co trzeba zwracać uwagę przy podpisywaniu umowy kredytowej, bardzo szybko wybrał dla nas odpowiednią ofertę i pomógł nam przygotować wszystkie niezbędne dokumenty do wniosku kredytowego i profesjonalnie doprowadził sprawę do końca. Ponieważ bank wymagał ubezpieczenia na życie, Wojtek wskazał również firmę , gdzie mogliśmy się ubezpieczyć taniej niż w banku. Parę lat później okazało się że znowu tym razem sama będę brała kredyt i oczywiście bez wahania zwróciłam się o pomoc do Wojtka, gdyż bardzo zależało mi na czasie i dobrej ofercie dla mnie. Naprawdę polecam Wojtka jako doradcę finansowego.

Sylwia Górnicka
11

Polecam Wojciecha Lankoffa, jako kompetentnego doradcę finansowego. Pan Wojciech jest osobą rzetelną, uczciwą, której można zaufać. Cechuje go także swoisty takt i empatia, nie spotykana na co dzień w branży finansowej.

Maciej Domagalski, adwokat
10

Pana Wojtka polecił nam znajomy jako specjalistę od finansów. Nie zawiedliśmy się – spośród wielu banków pan Wojtek wybrał taki, który zrozumiał specyfikę naszej działalności i udzielił nam kredytu na warunkach, jakich oczekiwaliśmy. Cechuje go wysoka kultura osobista, życzliwość, rzetelność i profesjonalizm w sprawach zawodowych oraz indywidualne podejście do klienta. W pełni rekomendujemy Pana Wojtka Lankoffa jako doradcę finansowego.

Katarzyna i Robert Łuczyńscy, właściciel TRL Calipers
9

Polecam Wojciecha Lankoffa jako kompetentnego doradcę finansowego.

Szymon Chwaliński, radca prawny
8

Z czystym sumieniem mogę polecić usługi Pana Wojciecha w zakresie doradztwa finansowego. Pomógł nam wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytu mieszkaniowego po wcześniejszym zaprezentowaniu wszystkich możliwych opcji. Ma niesamowitą wiedzę i jest 100 % profesjonalistą w tym co robi. Pełna dyspozycyjność, zaangażowanie i poczucie humoru – to wszystko w jednej osobie pomaga we wszystkich formalnościach. Współpraca z nim to czysta przyjemność.

Katarzyna i Mateusz Smelcerz
7

Kredyt hipoteczny to poważna i wiążąca się z przyszłym życiem sprawa. Dzięki Panu Wojtkowi wszystkie procedury związane z kredytem stały się przejrzyste co pozwoliło na świadome podjęcie tak ważnej dla Nas decyzji. Wojciech Lankoff odpowiedział nam na każde pytanie, czasem zadawane wiele razy, z cierpliwością i życzliwością. Był z nami nawet przy podpisywaniu umowy z bankiem. Polecam !!

Anna i Grzegorz Kwaśnik
6

Wojtek był już chyba 7-mą lub 8-mą osobą, z którą rozmawiałem nt. kredytów i inwestycji. Wcześniej odwiedziłem kilka banków i doradców indywidualnych.
Przekonał mnie swoją wiedzą, np. potrafił policzyć utratę wartości pieniądza w czasie, uwzględnić inflację i porównać wiele zmiennych, które występują w kredytach poza marżą, prowizją i ubezpieczeniem. Niewielu doradców to potrafi 🙂 Jeżeli nie tylko chcesz wziąć kredyt, ale też mieć gwarancję, że zrobiłeś „dobry interes” i wybrałeś najlepszą dla siebie ofertę, to gorąco polecam Wojtka Lankoffa!

Sławomir Wzorek
5

Nasza współpraca z Panem Wojciechem Lankoffem zaczęła się w 2011 roku przy okazji zakupu mieszkania co wiązało się z koniecznością pozyskania kredytu hipotecznego i nadal jest kontynuowana w sprawie doradztwa finansowego. Pan Wojciech wykazał się ogromnym doświadczeniem w zakresie doradztwa kredytowego. Udzielił niezbędnych informacji i rad oraz poświecił swój czas aby zdobyć dla nas jak najkorzystniejszą ofertę kredytową. W sposób zrozumiały wyjaśnił wszelkie procedury, pomógł w skompletowaniu dokumentów i załatwieniu wszelkich formalności. Dzięki jego pomocy udało nam się pozyskać kredyt.Pan Wojciech ma również rozległą wiedzę na temat rynków finansowych i pomógł nam dobrać najlepszą ofertę pozwalającą na ulokowanie i pomnażanie naszych oszczędności . Cechuje go wysoka kultura osobista, życzliwość, rzetelność i profesjonalizm w sprawach zawodowych oraz indywidualne podejście do klienta.
W pełni rekomendujemy Pana Wojciech Lankoffa jako doradcę finansowego i z czystym sumieniem polecamy skorzystanie z jego usług.

Magdalena i Marcin Banasik
4

Do skorzystania z usług Wojciecha Lankoffa namówił mnie mój kolega, kiedy rozmawialiśmy o moich problemach związanych z otrzymaniem kredytu hipotecznego. Pan Wojciech zajął się moją sprawą z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dzięki jego pomocy otrzymałam upragniony kredyt. Musze nadmienić, że Pan Wojciech nie tylko pomógł mi w otrzymaniu kredytu hipotecznego, ale także pomógł w całym przedsięwzięciu związanym z zakupem mieszkania. Dzięki jego uprzejmości cała transakcja przebiegła sprawnie i szybko . Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Pan Lankoff jest od załatwiania spraw uznanych przez innych za beznadziejne.

Anna Rzymkiewicz-Remion
3

Kiedy szukaliśmy kredytu na zakup naszego mieszkania, polecono nam Pana Wojtka. Szybko i sprawnie pomógł nam wybrać najlepszą ofertę, wyjaśnił wszystkie niejasności i procedury bankowe. Współpraca ta zaoszczędziła nam dużo czasu i formalności, przejętych w efekcie przez Pana Wojtka. Szczerze polecamy tym którzy cenią swój czas i nie mają ochoty przebijać się przez gąszcz przepisów i dokumentów bankowych.

Magdalena i Łukasz Dorozińscy
2

Sami wybraliśmy ofertę kredytu na budowę domu. Pan Wojtek porównał ją nam z dostępnymi w innych bankach i utwierdził w wyborze. Pomógł również przy wypełnianiu ogromnej sterty dokumentów. Polecamy jako specjalistę.

Patrycja i Michał Wojciechowscy
1

Wojtek Lankoff pomógł nam znaleźć sposób, w jaki mogliśmy skorzystać z dopłat w kredycie Rodzina na swoim mimo, że początkowo wyglądało, że nie da się tego zrobić. Czasami wystarczy odpowiednio skupić się na kliencie i jego potrzebach, i rozwiązanie się znajdzie. I tak też Wojtek zrobił. Zawęził wybór banków, mających dla nas odpowiednią ofertę do kilku i spośród nich wybrał dla nas najlepszy. Sami mamy duże doświadczenie w finansach, ale z pomocą Wojtka było tylko łatwiej i zdecydowanie szybciej. Polecamy zdecydowanie współpracę z Wojtkiem.

Anna i Wojciech Nowak

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików Cookies, dla których dane mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności i wykorzystywania plików Cookies więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Polityka prywatności i wykorzystywania plików Cookies

Gromadzenie danych
Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, przechowujemy zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Oznacza to, że znamy publiczne adresy IP, z których użytkownicy przeglądają treści informacyjne naszego serwisu. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Znamy również:
czas nadejścia zapytania,
czas wysłania odpowiedzi,
nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół HTTP,
informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP,
adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony nastąpiło przez odnośnik,
informacje o przeglądarce użytkownika.

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi nasze strony. Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Wykorzystywanie danych
Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu. Zbiorcze podsumowania w postaci takich statystyk nie zawierają żadnych cech identyfikujących osoby odwiedzające serwis.

Polityka dotycząca plików cookie
Mechanizm cookies (tzw. „ciasteczka”) nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji.
Pliki cookies stosowane w serwisie nie przechowują żadnych danych osobowych ani innych informacji zebranych od użytkowników.
Pliki cookies stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła - jeśli Serwis umożliwia logowanie;
zapamiętania logowania na danym komputerze - jeśli Serwis umożliwia logowanie i została przez Użytkownika wybrana opcja zapamiętania logowania;
W ramach Serwisu stosowane są dwa zasadnicze rodzaje plików cookies: „sesyjne” (session cookies) oraz „stałe” (persistent cookies). Cookies „sesyjne” są plikami tymczasowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika do czasu wylogowania, opuszczenia strony internetowej lub wyłączenia oprogramowania (przeglądarki internetowej). „Stałe” pliki cookies przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika przez czas określony w parametrach plików cookies lub do czasu ich usunięcia przez Użytkownika.
W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
„niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
„wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
„funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
„reklamowe” pliki cookies, umożliwiające dostarczanie Użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
Więcej informacji na temat plików cookies dostępnych jest pod adresem wszystkoociasteczkach.pl lub w sekcji „Pomoc” w menu przeglądarki internetowej.
s on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Zamknij